Led televizori

Led televizori - jautājumi un diskusijas

LED TV pie sienas (9)
Vai zinošie var ieteikt kādu LED TV modeli, kuru var cieši pielikt pie sienas un pēc tam normāli piekļūt pieslēgumvietām? Cik skatos, vairumam visi pieslēgumi ir tieši aizmugurē, nevis sānos. Neņems taču katru reizi tv no ...
Nav ne jausmas ciki lielu teļuku pie sienas taisies kabināt, bet fiksētie stiprinājumi vienmēr ir lētāki par regulējamiem.

http://www.barkanmounts.com/e340.html
šāda veida stiprinājums ļauj pabīdīt teļiku kā sagribās un vajadzības gadījumā pavilkt nost no sienas lai iespraustu jaunu vadu.
Uzliec USB pagarinātāju....Pieslēdz tīklam un piekļūsti datiem caur tīklu...
Varianti jau ir...
Varbūt vajag vēl sarežģītāku jautājumu, Piemēram, kā lai skatās TV ja negribās to pieslēgt pie strāvas.
Parasti neviens neliek TV pie sienas lai visu laiku to kustinātu.
Un ja vēl vadus iestrādā siena ko tad.
Ja slinkums ir saspraust visu iespējamo uzreiz, bet baigi gribās spraudalēt tad vajag paņemt sienas TV stiprinājumu kurs ir pārgrozāms un viss.
Pameklē tādu kam USB ir sānos. Man tāds ir. OK skaņai un antenai ir aizmugure, bet tos jau nelieto katru dienu. Var arī paņemt tādu sienas kronšteinu kuru var atlocīt no sienas un pēc tam atkal pielocīt klāt. Ir taču tik liela izvēle, atliek aiziet uz veikalu un izvēlēties. Cieši pie sienas likt LED televizoru nav ieteicams - tad samazinās gaisa cirkulēšanas - dzesēšanas efektivitāte. ··· Led televizori: LED TV pie sienas lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Marķiera traips uz LCD televizora (3)
Man majas 2 mazi berni nedaudz apzimejusi ar sarkanu markjieri 42´´ smart tv ekranu tiesi pa vidu, kas trauce skatisanai! Vai varu palugt Jusu padomu ka to varetu notirit?
Ja jau atbilžu nav, tad gūglis un tulkošanas līdzeklis Tev palīgs. Principā, cik es ātrumā no rīta apskatījos, notīra ar normāli nopērkamo LCD ekrānu tīrīšanas līdzekli. Tam, kas paliek nenotīrīts, uzklāj kaut kādu sauso aizkrāsošanas, tīrīšanas (?), pēc tam tas viss smuki noņemoties ar to pašu ekrānu tīrītāju.

Viss risks par veiktajām darbībām, protams, autora ziņā. Pirms kaut ko dari, palasi, ko un kā citi mēģinājuši darīt, kas ir līdzējis.
Markjieris labi naak nost ar parastajaam Pampers mitrajaam salveteem :) nesen FB klejoja superiigs foto, kur beerns bij ar sudokreemu nosmeereejis visu TV ekraanu :D Pameiģini ar nagu tirītāju ··· Led televizori: Marķiera traips uz LCD ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
LED televizori (47)
Lūdzu paskaidrojiet - kas ir LED televizors, ar ko labāks par citiem ? Skatos piedāvājumus , bet nesaprotu , kur varu redzēt izmērus ? Visādi skaitļi norādīti..
šitā smējies par atbildēm sen nebiju :D
tātad ko nozīmē "LED" - tas nozīmē, ka LCD ekrāns tiek izgaismots izmantojot gaismas diodees nevis dienas gaismas spūldzes mazo analogu. Šadam izgaismojumam ir vairāki plusi - vienkāršāka izgaismojuma barošana, lielāks spilgtuma maiņas diapazons, ilgāks kalpošanas laiks, lētāka izgatavošona. Pateicoties pēdējam punktam šobrīd nav vairs nopērkami LCD ekrāni/televizori ar cita tipa izgaismojumu.
Ekrāna izmēru parasti norāda diognālei collās, attēla kvalitāti vairāk par collām nosaka izšķirtspēja attiecīgi tiek apzīmēta ar HD 1280×720 FullHD 1920x1080 (4k)UHD (ultra HD) 3840x2160
led apzīmē to, kā vizuāli tiek transformēts signāls, kuru saņem ierīce. led, tā ir tehnologija, kuras pamatā ir kristāli(fiziski, diodes), bet tās ir kristālu īpašības, kuras tiek izmantotas, lai emitētu gaismas signālus. tie ir kristāliņi(robotu rokām radītas diodes), kuras emitē gaismu tev uztverāmā spektrā un tām darbojoties kopā, tu redzi nevis vienkārši gaismu, bet sev uztveramu attēlu.
led tehnoloģija ir kaut kas pavisam cits kā kineskopi vai, piemēram, dia-attēli.
tās ir diodes, kuras saņemot noteiktu spriegumu, izstaro noteiktas frekvences starus.
nezinu, kā lai vienkāršāk izstāsta. kā nu māku.
plazma netaisa UHD :( Bet taa, cepuri nost - Pioneer Elite plazmeniekiem.Tikai baigi tuvu nevar luureet dell tehnaloggijas taas. Bet kraasas ir vienkaarsi perfektas.Un kaadreiz tos veel razzoja tiessi Japaanaa.Korpuss taa bija nossanceets, kas ssodienas tellukiem nespiid pat tuvu.
Tie LED, parastie, ir ar baigi ok cenu tagad.Raada arii ok.Nebuus baigie kontrasti, un melns buus driizaak tumssi peleeks uz ekraana....Viss jau ir cenaa. Slinkums iegrimt detallaas.Izmeeri ir parasti tajos ciparos kautkur, tikai collaas - 40 inc , 47 inc , 48 utt. Piemeeram , modelis Vizio E390i-B1 ir ar 39 inc ekraanu.Maksaa ssobriid ap $350.
Videejai dziivoklla telpai 40 -60" ir ok.
Laaasminaxxxx paarlasi luudzu savu pirmo teikumu... led ekraans sastaav no siikierm, siikiem punktinniem. Katrs punktnnss ir apmeeraam ssaads , kaa ateelaa.
Kaa Tev izveeleeties telluku? Nnem svaigu modeli (lai neiesmeere ko novecojussu) , cik lielu veelies. Jau teicu, mazaaku par tiem 32 - 40 inc ( 80 - 100 cm) nav jeegas ssodien pirkt. Skaties, ja vajag, lai ir Internets tur iekssaa. Lai ir full HD modelis vismaz.Arii lai firma buutu normaala. Jo diivaino kkiiniessu firmu telluku ilgi nekalpo .Pluss bilde tomeer ir daudz ssvakaka, kaa, nu teiksim LG:(
··· Led televizori: LED televizori lasīt visu diskusiju (47 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu