LCD televizori

LCD televizori - jautājumi un diskusijas

Marķiera traips uz LCD televizora (3)
Man majas 2 mazi berni nedaudz apzimejusi ar sarkanu markjieri 42´´ smart tv ekranu tiesi pa vidu, kas trauce skatisanai! Vai varu palugt Jusu padomu ka to varetu notirit?
Ja jau atbilžu nav, tad gūglis un tulkošanas līdzeklis Tev palīgs. Principā, cik es ātrumā no rīta apskatījos, notīra ar normāli nopērkamo LCD ekrānu tīrīšanas līdzekli. Tam, kas paliek nenotīrīts, uzklāj kaut kādu sauso aizkrāsošanas, tīrīšanas (?), pēc tam tas viss smuki noņemoties ar to pašu ekrānu tīrītāju.

Viss risks par veiktajām darbībām, protams, autora ziņā. Pirms kaut ko dari, palasi, ko un kā citi mēģinājuši darīt, kas ir līdzējis.
Markjieris labi naak nost ar parastajaam Pampers mitrajaam salveteem :) nesen FB klejoja superiigs foto, kur beerns bij ar sudokreemu nosmeereejis visu TV ekraanu :D Pameiģini ar nagu tirītāju ··· LCD televizori: Marķiera traips uz LCD ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
LED televizori (47)
Lūdzu paskaidrojiet - kas ir LED televizors, ar ko labāks par citiem ? Skatos piedāvājumus , bet nesaprotu , kur varu redzēt izmērus ? Visādi skaitļi norādīti..
šitā smējies par atbildēm sen nebiju :D
tātad ko nozīmē "LED" - tas nozīmē, ka LCD ekrāns tiek izgaismots izmantojot gaismas diodees nevis dienas gaismas spūldzes mazo analogu. Šadam izgaismojumam ir vairāki plusi - vienkāršāka izgaismojuma barošana, lielāks spilgtuma maiņas diapazons, ilgāks kalpošanas laiks, lētāka izgatavošona. Pateicoties pēdējam punktam šobrīd nav vairs nopērkami LCD ekrāni/televizori ar cita tipa izgaismojumu.
Ekrāna izmēru parasti norāda diognālei collās, attēla kvalitāti vairāk par collām nosaka izšķirtspēja attiecīgi tiek apzīmēta ar HD 1280×720 FullHD 1920x1080 (4k)UHD (ultra HD) 3840x2160
led apzīmē to, kā vizuāli tiek transformēts signāls, kuru saņem ierīce. led, tā ir tehnologija, kuras pamatā ir kristāli(fiziski, diodes), bet tās ir kristālu īpašības, kuras tiek izmantotas, lai emitētu gaismas signālus. tie ir kristāliņi(robotu rokām radītas diodes), kuras emitē gaismu tev uztverāmā spektrā un tām darbojoties kopā, tu redzi nevis vienkārši gaismu, bet sev uztveramu attēlu.
led tehnoloģija ir kaut kas pavisam cits kā kineskopi vai, piemēram, dia-attēli.
tās ir diodes, kuras saņemot noteiktu spriegumu, izstaro noteiktas frekvences starus.
nezinu, kā lai vienkāršāk izstāsta. kā nu māku.
plazma netaisa UHD :( Bet taa, cepuri nost - Pioneer Elite plazmeniekiem.Tikai baigi tuvu nevar luureet dell tehnaloggijas taas. Bet kraasas ir vienkaarsi perfektas.Un kaadreiz tos veel razzoja tiessi Japaanaa.Korpuss taa bija nossanceets, kas ssodienas tellukiem nespiid pat tuvu.
Tie LED, parastie, ir ar baigi ok cenu tagad.Raada arii ok.Nebuus baigie kontrasti, un melns buus driizaak tumssi peleeks uz ekraana....Viss jau ir cenaa. Slinkums iegrimt detallaas.Izmeeri ir parasti tajos ciparos kautkur, tikai collaas - 40 inc , 47 inc , 48 utt. Piemeeram , modelis Vizio E390i-B1 ir ar 39 inc ekraanu.Maksaa ssobriid ap $350.
Videejai dziivoklla telpai 40 -60" ir ok.
Laaasminaxxxx paarlasi luudzu savu pirmo teikumu... led ekraans sastaav no siikierm, siikiem punktinniem. Katrs punktnnss ir apmeeraam ssaads , kaa ateelaa.
Kaa Tev izveeleeties telluku? Nnem svaigu modeli (lai neiesmeere ko novecojussu) , cik lielu veelies. Jau teicu, mazaaku par tiem 32 - 40 inc ( 80 - 100 cm) nav jeegas ssodien pirkt. Skaties, ja vajag, lai ir Internets tur iekssaa. Lai ir full HD modelis vismaz.Arii lai firma buutu normaala. Jo diivaino kkiiniessu firmu telluku ilgi nekalpo .Pluss bilde tomeer ir daudz ssvakaka, kaa, nu teiksim LG:(
··· LCD televizori: LED televizori lasīt visu diskusiju (47 atbildes) –»
LCD vai plazmas TV? (7)
LCD vai plazmas TV? Vecais jautaajums, par to, kursh labaaks? Tb esmu izleemis iegaadaaties platekraana TV i tagad gatavs uzklausiit visus viedokljus par sho teemu - ko pirkt, kur pirkt, par cik pirkt, utt.? Aarvalstis var ...
Jāpērk net-veikalos ( ar reklāmu nenodarbošos publiski ) , jo tām vešanām ir vajadzīgs laiks, ... un problēmas ar garantiju . Pie mums tā " World - Wide " institūcija praktiski nestrādā . Plazma apstājusies savā attīstībā, jāņem LCD . Cik saprotu, produktu reklamēt šeit nav aizliegts : ņem " Philips " ar " septītnieku " produkta koda sākumā ( norāda uz aparāta augstāku vai zemāku klasi , 5 - " kruta " , 7 - " vēl krutāk " , 9 - " the best " :DDDDDDDDDDDDD ) . Nu , piemēram, http://www.consumer.philips.com/con sumer/catalog/tree/TV_GR_RU_CONSUME R/FLAT_TV_CA_RU_CONSUMER/product/37 PF7331_12_RU_CONSUMER/catalog.jsp?l anguage=ru&country=RU&catal ogType=CONSUMER&proxybuster=VQP KX14P02UL5J0RMRCSHP3HKFSESI5P . LCD, protams. / :DDDD un sexu nepiedāvāju - to takš tu varēsi pa Tv skatīties:DDD/
Jautājums - cik tu esi gatavs izdot par televizoru. Ir labāki un dārgāki, ir lētāki un drusku mazāk kvalitatīvi... Nu izvēle ir tavā ziņā. Lai gan - reizēm jau maksājam tikai un vienīgi par brendu...
I-netā atradīsi visu: veikalus, cenas, modeļus, ražotājus, utt. ... . Kāpēc man būtu Tevi jāpārliecina par kāda modeļa priekšrocībām vai optimumu iegādājoties, salīdzinājumā ar citiem? Izvēlies un pērc. :) Paskaties ražotāju mājaslapās lai ko uzzinātu par pielietotajām tehnoloģijām, padomā par TV iespējām Latvijā, savā dzīvesvietā un nākotnes tendencēm, ko vēl jāslēdz klāt, sava maka stāvokli UN KAD VISS BŪS SKAIDRS (izlasi savu jautājumu) UZSTĀJIES KĀ EKSPERTS un visādiem lohiem ieklārē ko kur kāpēc jāpērk -a moška pat izskatīs tavus apsvērumus. :))) Ja nauda ir tik daudz ka jaamet aaraa pa logu lai pa dziivokli paarvietotos, protams 60" un virs PLAZMU, jo plazma saak raadiit savu kvalitaati virs 60" nu normaala cena tam ir virs 6K Ls.
Visas mazaas plazminjas ir suudi.

a bet normaalai dziivoshanai LCD, nenjem leetaako maksimas piedaavaajumu, bet pastaigaa pa elkoru paprasi lai paraada kaa TV straadaa, kaa progresiivais DVD, kaa speelju konsole.
Peedeejajaa zjurnaalaa "Sakaru Pasaule" apraxtiits, varu noandeleet ar atlaidi. Kivoskaa 1,50 kopaa ar CD, kuraa pretviirusu PandaSoft. ··· LCD televizori: LCD vai plazmas TV? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu