Kvēlsveču darbības indikators (lampiņa)

Kvēlsveču darbības indikators (lampiņa) - jautājumi un diskusijas

Mirgo kvelsveces un deg motora lampiņas VW Golf 2004 (9)
Kad tas notiek, slikti auto pielec (2004.g.Golfs). Jau vairākkārt braucu uz servisu, bet problēmu tā arī neatrod. Nomainīja kloķvārpstas devēju, uz ko norādīja datora kļūda. Citā reizē pārbaudīja vadības bloku. Pēc kļūdu nomešanas vienmēr...
kļūdu nomešana neārstē defektu... "zalli/apsuubeejussi" kontakti kur, kveelsvechu relejs pusbeigts , nu mekleessnas vaina. Ja nevar atrast, jaavelk pa jaunam vadi, jaalodee, jauni releji utt. Vai Tev lampas visas deg?Paskaties ,ja aizmugurē ir izdegušas,tad brauc uz servisu,lai paskatās,varbūt liguška nosprāgusi....Golfiem tā mēdz būt,kas sveču lampa mirgo dēļ lampām,ber vai tas ir saistīts ar motora lampiņu,nezinu:( Te neviens nav gaišreģis un nepateiks vainu. Vajag uz normālu dīzeļcentru aizbraukt, kur saprot ko dara. Viens Rencēnu ielā ir. Tāds Šaraškina kantoris no skata, bet ar manu auto tika galā un varu teikt to labāko Tas ir sveiciens no Volkswagen Group, ka ir laiks mainīt mašīnu - šī ir nobraukta, viņai paredzētais resurss beidzies. Golf IV šādi uzvedas. ··· Kvēlsveču darbības indikators (lampiņa): Mirgo kvelsveces un deg motora... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Opel Astra H 1.7 cdti panelī neiedegas kvelsveču lampiņa . (4)
Pirms piedarbināšanas neiedegas kvelsvecu lampina. Pie kādiem grādiem viņai būtu jaiedegas ,un ja nedeg ,kas varētu būt par vainu ?
Ir autinni, kam tai lampinnai buutu jaanomirgo katru reizi, kad startee . Ir , kam ap nulli panella lampinnai vajadzeetu iesleegties uz 3-5 sekundeem. Bet passas kveelsveces gan ir iesleegtas krietni ilgaak, paaris minuutes. Ja gribi to preciizi redzeet, atrodi kveelsveccu releju, un pievieno kaadu kontrollampinnu tam. Ja gribat šitā auto remontēt tad derētu kādu mēraparātu nopirkt vis vienkāršāko! Tad varētu kaut ko iestāstīt! Pārējais ir demagoģija savadak Lampiņa izdegusi. Nomaini. YouTube atrodi atbildi uz savu jautajumu ··· Kvēlsveču darbības indikators (lampiņa): Opel Astra H 1.7 cdti panelī... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu