Katls

Katls - jautājumi un diskusijas

Galan apkures katls (7)
Vai ir alternatīva tam krievijas elektrodu katlam, kurš esot ekonomisks, tiekot izmantots krievijas submarīnās.
Nekas nerodas no nekā! Ja elektroenerģija nav par brīvu tad elektriskie sildītāji ir neekonomiski.
Zemūdeni ar malku nekurināsi-specifiskos apstākļos arī risinājumi specifiski...
atom zemuudenei ir mikro atom-elektro stacija, tas ir, elektriibas resursi bezgaliigi, taapeec arii kurina ar sstromu cik grib. Un nav jau cits nekas arii pieejams, ar ko sildities. Nezinu,no kurienes nācis,bet bandītu laikos paziņu draudēja "izpreparēt"-kā sanitārtehniķis bija apņēmies tādu uzstādīt. Visas "šiškas"tika viņam-neatbilda izreklamētajiem parametriem.
Kas notika ar izplatītājiem,nezinu,bet paziņa palika bez algas-un laimīgs bez gala...
no zila gaisa rodaas tikai zils gaiss. Fantazeetaaji, ibj...:)) 08:14 skābeklis, slapeklis, argons un citas "inērtās" gāzes ··· Katls: Galan apkures katls lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Bojāta gāzes ūdens sildītāja kontrole, amerikāņu (5)
Vēlams padoms, kā izlabot. Kur atrast meistaru? Varbūt varu nopirkt jaunu vai lietotu? Kontrole pēc neilgas darbības nodziest ´´pilota´´ liesmiņa. Pēc tam to nevar atkal tūlīt aizdegt. Liekas, ka trūkst gāzes, lai pilota ...
Es paskatiitos, notiiriitu vai nomainiitu fotoelementu. Tas ir pirmais, ko skatiitos. Bet vispaar jaa, vai tad pats liki to boileri? Sauc firmu, kas ar to nodarbojaas, vismaz taa mans radagabals, kam gaazes apkure, taa dara, ja kaada aizdoma. Aptuveni no tās pašas sērijas, kā zvanīt ārstam un stāstīt, ka tur iekšā kaut kas sāp un kā to izārstēt.
Sauc meistaru.
Drīzumā gaidām ziņās vēsti par kārtējo gāzes sprādzienu, varbūt pat izdodas kādu stūri daudzstāvenei nograut ... Kautkaada drossiiba nossancee. Ja viss ir tiirs, visaadi tur termo/fotoelementi, tad sauc meistaru. Nu tiessaaam, gaaze tomeer. Pilnībā piekrītu tiem,kuri iesaka izsaukt meistaru. Piekrītu JurisK,tas varētu būt arī fotoelements vainīgs.Tas ir jānotīra.Vēl viens svarīgs faktors ir atsūkšanas ventilators. man ir bijuši gadījumi,kad tieši šis ventilators "nosprūst" ,"izsit" iekšējos drošinātājus un gāzes kals nedarbojas. Tik un tā.. vienīgā iespēja-izsaukt meistaru! pat nemēģiniet remontēt "pa lēto",jo bēres izmaksās daudz dārgāk ! ··· Katls: Bojāta gāzes ūdens ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Apkures katls Wulkan, atsauksmes (2)
Kurš reāli sastapies ar apkures katlu Wulkan, ražotu Latvijā. Kādas atsauksmes, ko labu vai sliktu varat pateikt?
...mēsls... Mēsls. Visi ditirambi gan mājaslapā, gan citur ir no pirksta izzīsti, lai labticīgo pircēju piečakarētu ··· Katls: Apkures katls Wulkan, atsauksmes lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Gāzes apkures katls nedarbijas, slēdzas ārā (8)
Gāzes apkures katls pēdējās dienas gļukojās,pat izslēdzas.Bija meistars- teica, ka jāmaina kaut kāds elektronikas bloks, bet viņiem tagad nēsot- japasūta. Jautājums- cik tā elektronika maksā?(ja vispār varēja saprast ...
Tieši tā, sāc ar katla nosaukumu, marku, tipu:) Vadības plate lētāk par 150EUR nebūs.
Lucy, tad zini, ka tev ielikta ir jau LIETOTA vadības plate!:DDD
5,50 ls. kas dod vairāk tai elektronikai:)?
A ja nopietni, nu mīļais cilvēk, kā gan kāds pateiks kaut ko precīzi, nezinot pat tik daudz, kas par katlu...
Mums arī bija tāda problēma,tas izmaksāja aptuven 40.ls,īsti neatminos. ..ap 100 ls. gāzes katliem elektronikas bloka nav,tikai vadības plate ,bloks ir tikai ūdens sildītājiem... ··· Katls: Gāzes apkures katls ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Spiedtvertne Ūdenim (6)
Ir nevienmŗīga ūdens plūsma krānā. Konstatēju, ka no ventīļa spiedtvertnē, kur parasti iepumē gaisu pretspiedienam, nāk ūdens. Vai saplaisājusi diafragma?
Izslēdz sūkni , atgriez izlietnē krānu un ar sūkni tvertnē iepumpē gaisu.....vienīgā neērtība ko spēj radīt caura membrāna irka ūdeni iespējams var parādīties mazliet rūsa.... ja rūsa neparādās , tad spiedtverni ar cauru membrānu vari lietot kaut simt gadu....... Diafragmu var nopirkt atsevišķi. Visticamāk - tā arī ir.
Lētāk būs nopirkt jaunu spiedtvertni, nekā meklēt diafragmu un to mainīt :)
Gumijai kirdik.... Parasts auto ventiilis, jänomaina - varbüt vienk käds kondnsäts sücäs. Hidroforu vienmeer paspees nomainiit... ··· Katls: Spiedtvertne Ūdenim lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Multi vārāmie katli vai tvaika katli? (13)
Mani interesē, kas ir labāk - multi vārāmie katli vai tvaika katli?? Kādi plusi, kādi mīnusi, vai vispar ir jēga tos pirkt?? Esmu apjukusi lielajā preču klāstā...Paldies jau iepriekš!!
Multivārāmajā katlā, atkarībā no modeļa un funkcijām, var gan vārīt, šmorēt, tvaicēt, pat cept, gan kartupeļus, gan pat saldos ēdienus... savā laikā interesējos par iespēju iegādāties tādu katlu, bet cena lika apdomāties, vai tas ir nepieciešams. Ja nu vienīgi nav cepeškrāsns un nav vēlēšanās laiku pa laikam ieskatīties parastajā katliņā, kas notiek ar ēdienu, tad ar multivārāmo ir vienkāršāk, uzliec taimeru, režīmu , nospied pogu un vari aizmirst uz laiku... ēdiens gan gatavosies mazliet ilgāk, bet toties viss būs ok. Vari palasīties krievu kulināru saitos: www.liveinternet.ru Ja gribi uzzināt ko sīkāk, raksti individuāli, pastāstīšu vairāk. Pirmās 3 atbildētājas neizklausās pēc veselām.Kādēļ vajag tā noriet citus.Jums no tā paliek vieglāk?
Par multi nezinu,bet tvaika katls ir labs.Saliec attiecīgi stāvus pēc ilguma,cik ilgi ko jātvaicē un kad pienāk laiks,ņem no augšas nost.Neesmu mērījis,bet saka ka tvaicētos paliek vairāk vitamīnu.
Un ideja par gatavošanu malkas plītī laba,tikai tās plītis ir dārgas un ne visur ir attiecīgie skursteņi.
Zoja, tici man, ja nemāki taisīt ēst, neviens superkatls nepalīdzēs! Un vēl iesaku pievērt uzmanību tam, ka diez kapēc neviens normāls pavārs tādas uzpariktes neizmanto un nekad arī neizmantos ... (ja nu vienīgi tos reklamējot, par zināmu samaksu, protams) Nu, nezinu, nezinu, vai gluži vajadzētu uzrezi nu ņemties to plītiņu mūrēt...:) Kaut kā te, pēdējā laikā, pie katra jautājuma par kādu virtuves uzparikti vienmēr saskrien bariņš ķērcošu vārneļu, kas to vien māk, kā ķērkt: "Nemāki gatavot, nemāki gatavot..."
Nu, es māku. I tā, i šitā, i vēl arī atsprākleniski. Bet tas man netraucē vēlēties manā virtuvē maksimāli labas mantas. Piemēram, nažus. Pannas. Katlus. Neredzu iemesla, kāpēc man būtu savs brīnšķīgi virutvē pavadāmais laiks jāsamežģī ar kaut kādiem nevajadzīgiem sarežģījumiem. Protams, ja, apstākļu spiesta, es ar tiem saskartos, tiktu galā, i ēdiens neciestu ne par mata tiesu.
Par jautājumu. Multivārāmais, mandomāt, ir, tiešām, vienkārši pārdevēju izveicīgo pasākumu bērns. Neko jēdzīgu no tā iznākam nav gadījies redzēt. Ar tvaika katliem ir mazliet citādi. Ilgu laiku pati izmantoju ko līdzīgu, un tas man nekad nav licis vilties. Ja patīk tvaicēti dārzeņi, gaļa, zivis - uz priekšu! Ļoti labs pasākums. Tikai jāpievērš uzmanība gatavības pakāpēm - puķkāposti noteikti būs gatavi ātrāk par liellopa gaļu.:)
par tvaika katliem tā kā skaidrs,bet kas ir multi vārāmie??? esmu neglābjami atpalikusi..pirmo reizi par tādiem dzirdu! ··· Katls: Multi vārāmie katli vai ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Jonu apkures katls (17)
Jonu apkures katls, vai kādam ir pieredze lietošanā?
Uz 140 m2 vajag VISMAZ divas podiņkrāsnis 3 m augstas, tas tā apmeram un tikai tad, ja ir atbilstoši siltināts jumts, sienas, grīdas.. Vajadzētu apmēram 15 varbūt 20 m3 malkas, tā es rēķinu salīdzinot ar sava mājokļa parametriem. Viena 5m3 krava man maksāja 70 ls/šāļu malka/ . Tātad apkure vienai sezonai vismaz 250 ls sanāk.. jonu katls teeree tieshi tik daudz energijas cik silda - taatad daargaakaa iespeejamaa apkure no visaam. Delltevis - tagad? Jonu katlus ar silummaini maontē jau vismaz gadus 5, un praksē ir pierādījies, ka tas nav ne par mata tiesu ekonomiskāk. OK, joni atsevišķos gadījumos ir komforta risinājums (piemēram, papildus cietā kurināmā katlam), bet nekad ne ekonomiskais risinājums. Un manis nosauktie Ls 1.30/m2 parasti ir pateicoties puslīdz labam mājas siltinājumam nevis siltummainim. Jonu apkuri var atļauties baigi bag;ats vecis. Un lai necenšas iestāstīt ka rēķins par elektrību būs mazāks kā 1ls/m2 ejiet tak ar visām jonu apkurēm dirst!traks cilvēks tik to sūdu var atļauties!!!man leišu krāsns RUDESTA vertikālās dekšanas,jauda 20kw un platība 95kvm.skursteni izoderēju dubult mūrēts velkot veidņa trubu /mūrējot
+2kieģeļsienas skurstenim...šāļu malka vietējā gaterī maksā3,50ls kub.metrā un man vajag tās uz visām šitām aukstajām ziemām un dziļajām,25-30kub/mx3,50ls=105ls+atvešana no gatera20ls... RUDESTA lietuviešu krāsns -kolosāladegšanas ilgums ar vienu uzlādējumu 12-16st+siltuma akkumulātors 1kub./m turpina sildīt māju vēl uz stundām 5-6....laimīgs esmu!!!par 2mēn .uzraušos uz jumta un iztīru skursteni un visss!!!!visiem iesaku!elektro- automātiku un siltumtehnisko aprēķinu veicu pats ,jo esmu inženieris-visu sataisīju pats.....
··· Katls: Jonu apkures katls lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
JUNKERS ZW23-KE23 aizdegas vēlu (8)
vai sheit kads lieto gazes apkures katlu JUNKERS ZW23-KE23? tada problema,ka reizeem gaze aizdegas par veelu,un sanaak diezgan liels troksnis....apkope katlam nesen uztaisiita....
Pat ja šeit ir kāds, kas lieto tādu katlu, tad maz ticams, ka šis cilvēks kaut ko jēdz no apkopēm. Vislabāk jau nu būtu tomēr konsultēties, kaut vai telefoniski, ar pašiem "apkopējiem", vai piezvani junkeristiem, lai iesaka citu apkopes firmu, ja gadījumā šiem neuzticies. Tel. 7802100
kad troksnis kļūs vēl lielāks,nepaspēsi te ko vēl ierakstīt. Kurš tev to uzstādīja? UN kurš veica "apkopi"????????

/skatās, ka drīz Degpunktā būs jauns sižets par ugunsgrēku gāzes katla sprādziena dēļ/
Nezinu tos ciparaus tam katlam,mums tas strādā nevainojami jau būs kādi 8.g,ja nemaldos.
2x esam saukuši meistaru lai iztīra,jo bija mazs spiediens karstajam ūdenim/vairāk neko nepateikšu,nesaprotu tajās lietiņās neko.
Vai tad tie ir kādi joki? Ja tu joprojām, pēc apkopes, uzskati vai šaubies par savu drošību, zvani ofic. izplatītājam, sazvani kādu sajēdzošu tehu un izrunā.
··· Katls: JUNKERS ZW23-KE23 aizdegas vēlu lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Multi varamie katli (3)
Kur var nopirkt ar 3litri tilpumu multi vaaramo katlu un lēti?
Esmu dzirdējis ka 3X Maksimās esot, pats nesmu viņās bijis 100% apgalvot nevaru. Pirku Depo veikalā, 2016. septembrī, ļoti vienkāršu pamatā 6 programmas, 67 eiro. Tehnoleda veikalos arī ir, viss atkarīgs cik sarežģītu, kādas programmas vēlaties, no tā arī būs atkarīga cena. nah tev 3 litri?
ņem vērā ka tilpums parasti ir norādīts "līdz malām",tas ir rēķinies, ka produktus tu tur varēsi gatavot lielākoties līdz 2 - 2.5 litru tilpumam max.
··· Katls: Multi varamie katli lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kur iegādāties multivarkas Brand iekšējo katlu? (1)
Nopirku krievu multivarka Brand 3l, bet iekšejais katls-trauks jau nolietojies. Kur nopirkt atseviški iekšējo trauku? Salidzini.lv ir tikai redmond katlu iekšējie trauki, varbut der ari šim krievu katlam?
Jauna iekārta ~50 eiriki diezin vai atradīsi rezerves daļas letāk...
Pērkot krievu preces jārēķinās, ka viņas "remontu ņe podļežit"
··· Katls: Kur iegādāties multivarkas ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu