Katls

Katls - jautājumi un diskusijas

Apkures katls Wulkan, atsauksmes (2)
Kurš reāli sastapies ar apkures katlu Wulkan, ražotu Latvijā. Kādas atsauksmes, ko labu vai sliktu varat pateikt?
...mēsls... Mēsls. Visi ditirambi gan mājaslapā, gan citur ir no pirksta izzīsti, lai labticīgo pircēju piečakarētu ··· Katls: Apkures katls Wulkan, atsauksmes lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Gāzes apkures katls nedarbijas, slēdzas ārā (8)
Gāzes apkures katls pēdējās dienas gļukojās,pat izslēdzas.Bija meistars- teica, ka jāmaina kaut kāds elektronikas bloks, bet viņiem tagad nēsot- japasūta. Jautājums- cik tā elektronika maksā?(ja vispār varēja saprast jautājumu:)) Paldies
5,50 ls. kas dod vairāk tai elektronikai:)?
A ja nopietni, nu mīļais cilvēk, kā gan kāds pateiks kaut ko precīzi, nezinot pat tik daudz, kas par katlu...
Mums arī bija tāda problēma,tas izmaksāja aptuven 40.ls,īsti neatminos. ..ap 100 ls. gāzes katliem elektronikas bloka nav,tikai vadības plate ,bloks ir tikai ūdens sildītājiem... pie vainas var būt arī siltuma sensors. Elektorinika ir vieglākais ko nomainīt :)
Vēl elektronika ir divās vietās - viena katlā, otra kastē, kurā temeratūru regulē. Gāzes katlam jātaisa ir regulēras apkopes - nu tā pat kā mašīnai maina eļļu pēc noteiktiem KM. Katlā sakrājas putekļi uttt.
··· Katls: Gāzes apkures katls nedarbijas,... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Spiedtvertne Ūdenim (6)
Ir nevienmŗīga ūdens plūsma krānā. Konstatēju, ka no ventīļa spiedtvertnē, kur parasti iepumē gaisu pretspiedienam, nāk ūdens. Vai saplaisājusi diafragma?
Visticamāk - tā arī ir.
Lētāk būs nopirkt jaunu spiedtvertni, nekā meklēt diafragmu un to mainīt :)
Gumijai kirdik.... Parasts auto ventiilis, jänomaina - varbüt vienk käds kondnsäts sücäs. Hidroforu vienmeer paspees nomainiit... Izslēdz sūkni , atgriez izlietnē krānu un ar sūkni tvertnē iepumpē gaisu.....vienīgā neērtība ko spēj radīt caura membrāna irka ūdeni iespējams var parādīties mazliet rūsa.... ja rūsa neparādās , tad spiedtverni ar cauru membrānu vari lietot kaut simt gadu....... Diafragmu var nopirkt atsevišķi. ··· Katls: Spiedtvertne Ūdenim lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Multi vārāmie katli vai tvaika katli? (13)
Mani interesē, kas ir labāk - multi vārāmie katli vai tvaika katli?? Kādi plusi, kādi mīnusi, vai vispar ir jēga tos pirkt?? Esmu apjukusi lielajā preču klāstā...Paldies jau iepriekš!!
Zoja, tici man, ja nemāki taisīt ēst, neviens superkatls nepalīdzēs! Un vēl iesaku pievērt uzmanību tam, ka diez kapēc neviens normāls pavārs tādas uzpariktes neizmanto un nekad arī neizmantos ... (ja nu vienīgi tos reklamējot, par zināmu samaksu, protams) par tvaika katliem tā kā skaidrs,bet kas ir multi vārāmie??? esmu neglābjami atpalikusi..pirmo reizi par tādiem dzirdu! Ir 2 varianti: vai nu naudu nav kur likt, vai nu laiku nav kur likt. 2 vienā praktiski neiespējami (pat ja tā ir sveša nauda, jāstrādā ar sevi, lai formā būtu). Tā ka katrs izvēlas atbilstoši savām spējām un pēc tam attiecīgi - iespējām. P.s. bērnībā ir iekurināta gan krāsns, gan plīts un pamanīts, cik daudz laika tas prasa. Veikals Verners24.lv mainījis uzņēmumu pēdējā gada laikā
Tefal VS 4003
56.16 Ls
TEFAL VS 4003
56.16 Ls
Sadzīves tehnika » Virtuvei » Tvaika katli
Piegāde:
Rīga: 5.00 Ls
Mans tvaicējamais trauks stāv bez lietošanas. Es nesapratu atšķirību, vai sutinu parastā katliņā vai tajā. Parastajā man pat labāk garšoja, viss buljoniņš apkārt un garšvielas labāk tiek klāt. Dārzeņi, jā, iespējams, nedaudz ""slapjāki"", bet citas atšķirības es neredzu.
Atceros, foreli tvaicēju tvaicējamā. Kādas minūtes 40 laikam. Parastajā tas ir viens, divi. Garšas atškirības nav. Vismaz man.
··· Katls: Multi vārāmie katli vai tvaika... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Jonu apkures katls (17)
Jonu apkures katls, vai kādam ir pieredze lietošanā?
Delltevis - tagad? Jonu katlus ar silummaini maontē jau vismaz gadus 5, un praksē ir pierādījies, ka tas nav ne par mata tiesu ekonomiskāk. OK, joni atsevišķos gadījumos ir komforta risinājums (piemēram, papildus cietā kurināmā katlam), bet nekad ne ekonomiskais risinājums. Un manis nosauktie Ls 1.30/m2 parasti ir pateicoties puslīdz labam mājas siltinājumam nevis siltummainim. Jonu apkuri var atļauties baigi bag;ats vecis. Un lai necenšas iestāstīt ka rēķins par elektrību būs mazāks kā 1ls/m2 ejiet tak ar visām jonu apkurēm dirst!traks cilvēks tik to sūdu var atļauties!!!man leišu krāsns RUDESTA vertikālās dekšanas,jauda 20kw un platība 95kvm.skursteni izoderēju dubult mūrēts velkot veidņa trubu /mūrējot
+2kieģeļsienas skurstenim...šāļu malka vietējā gaterī maksā3,50ls kub.metrā un man vajag tās uz visām šitām aukstajām ziemām un dziļajām,25-30kub/mx3,50ls=105ls+atvešana no gatera20ls... RUDESTA lietuviešu krāsns -kolosāladegšanas ilgums ar vienu uzlādējumu 12-16st+siltuma akkumulātors 1kub./m turpina sildīt māju vēl uz stundām 5-6....laimīgs esmu!!!par 2mēn .uzraušos uz jumta un iztīru skursteni un visss!!!!visiem iesaku!elektro- automātiku un siltumtehnisko aprēķinu veicu pats ,jo esmu inženieris-visu sataisīju pats.....
cik sapratu no tirgotājiem, elektriskais vien ir, kā krievu laikā sildija ūdeni kojās, divas žiletes + vads, te tikai tehnoloģija smalkāka, ja vari ziemā iekš+16 ciest, tad tīri maksājams prieks. jebkurā gadījumā, nopietna firma to saskaņo ar elektrotīkliem, vēl jautājums, izmantos 1 vai 3 fāzes, uz trijām jauda dalās, bet kopumā vajadzētu turēt. ··· Katls: Jonu apkures katls lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
JUNKERS ZW23-KE23 aizdegas vēlu (8)
vai sheit kads lieto gazes apkures katlu JUNKERS ZW23-KE23? tada problema,ka reizeem gaze aizdegas par veelu,un sanaak diezgan liels troksnis....apkope katlam nesen uztaisiita....
Pat ja šeit ir kāds, kas lieto tādu katlu, tad maz ticams, ka šis cilvēks kaut ko jēdz no apkopēm. Vislabāk jau nu būtu tomēr konsultēties, kaut vai telefoniski, ar pašiem "apkopējiem", vai piezvani junkeristiem, lai iesaka citu apkopes firmu, ja gadījumā šiem neuzticies. Tel. 7802100
Kurš tev to uzstādīja? UN kurš veica "apkopi"????????

/skatās, ka drīz Degpunktā būs jauns sižets par ugunsgrēku gāzes katla sprādziena dēļ/
kad troksnis kļūs vēl lielāks,nepaspēsi te ko vēl ierakstīt. Nezinu tos ciparaus tam katlam,mums tas strādā nevainojami jau būs kādi 8.g,ja nemaldos.
2x esam saukuši meistaru lai iztīra,jo bija mazs spiediens karstajam ūdenim/vairāk neko nepateikšu,nesaprotu tajās lietiņās neko.
Vai tad tie ir kādi joki? Ja tu joprojām, pēc apkopes, uzskati vai šaubies par savu drošību, zvani ofic. izplatītājam, sazvani kādu sajēdzošu tehu un izrunā.
··· Katls: JUNKERS ZW23-KE23 aizdegas vēlu lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kur iegādāties multivarkas Brand iekšējo katlu? (1)
Nopirku krievu multivarka Brand 3l, bet iekšejais katls-trauks jau nolietojies. Kur nopirkt atseviški iekšējo trauku? Salidzini.lv ir tikai redmond katlu iekšējie trauki, varbut der ari šim krievu katlam?
Jauna iekārta ~50 eiriki diezin vai atradīsi rezerves daļas letāk...
Pērkot krievu preces jārēķinās, ka viņas "remontu ņe podļežit"
··· Katls: Kur iegādāties multivarkas... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Katla vāks no nerūsējoša tērauda (3)
Steidzami vajadzīgs nerūsējoša tērauda katla vāks 600 mm.
Zem Kalnciema tilta(pēc Spices,braucot no Ulmaņa gatves) ir viena firma,kas taisa visu ko,arī no nerūsējoša tērauda. Ir tāda firma arī pie Agenskalna tirgus, gandrīz pretī tirgum pāri ielai. Ja vajag smalkāk, raksti. ··· Katls: Katla vāks no nerūsējoša tērauda lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Maxima akcijas virtuves katli (6)
Nu sanāk man tajā Maximā iepirkties...sanāk. Gribu to, vai negribu pa ceļam man viņa ir un maizi, pienu reizēm paķeru. Nesen ievēroju, ka patreiz notiek akcija apmaiņā pret sakrātajām uzlīmēm uz virtuves kastroļiem un vēl šo to. Tā kā...
Uzlīmes var viegli iegūt!Ja tiek maksāts par internetu īri un pārējie maksājumi Maxsimā!Tad katls rokā!Uz uzlīmēm pirkts Dormeo madracis!Ir ok!
Iesaku nopirkt čugūna pannu un pietiks visai dzīvei!Tefal pārklājuma pannas tik gada lietošanai.
Nekādu pannu un 10 kastroļu-lietoju Philips multivārāmo katlu un esmu sajūsmā :) Viss vienā; Nopērc "Zepter" katliņu un nomierinies. Cena pilnībā atbilst kvalitātei. No jaunajiem ražojumiem cilvēki (kuriem nepatīk stāvēt pie plīts) liela tos multivārāmos katlus. Iegadajos nesen par uzlimem pannu,man patik! Nakosais planveida pirkums bus katls,ari vajadzetu but ok! Cik esmu pirkusi, nevienu reizi neesmu vīlusies. Patreizējā akcijā nepiedalos, jo katlus vairs nevajag, bet tā lieta, ko vajag, nopērkama bez uzlīmēm. Ja tev vajag uzlīmes, varu novēlēt, man iekrājušās. ··· Katls: Maxima akcijas virtuves katli lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Katlu komplekts virtuvei (11)
Gribu no atvaljinaajuma naudas nopirkt katlinjus virtuvei. Vai kaadai ir padoms, kaadus un kur mekleet taadus labaakus?
Es jau kā 1,5 gadu lietoju vācu firmas KAISERHOFF komplektu, kurā 5 dažāda izmēra katli un arī panna. 35Ls. Esmu ļoti apmierināta, katliem ir dubultā pamatne, gatavojot katlu un vāku osiņas nesakarst, ja prot ar tiem apieties, tad ilgi kalpos gan katli, gan panna. /njeponjatka/
a kur atshkjiriiba? ediens bus ar zelta diegiem? ne,nopietni.
man domat,ja labi gatavo,katlinjsh var but dajebkads. un ja negatavo labi,arii viskrutakaja sabljudzis vien sanax.
Labi katli bija lielveikalos uzliimju akciju laikaa, Tagad ir Maximaa, bet man personiigi dizains nepatiik. Kvalitaate esot laba. Tikai uzliimes vajag gan. nevajag sedet ohuja,tad nepiedegs.un smukumu var uztaisiit no cirvja,ja proti gatavot.
ka arii jazina: biezputras,zaptes un shtovetie kaposti piedegs emalietajos traukos,vislabakas pannas ir chuguna un variitie darzenji katlinjus kraso.
parastas un vienkarshas patiesiibas.
:)Vakar redzēju labus traukus par sliktu cenu EASTCON-ā, ja samaksā par trauku komplektu 750Ls, tad sulu spiede par 375Ls dāvanā! Ja gribi lētāk, apskaties www.salidzini.lv panna, katls, sulu spiede... ··· Katls: Katlu komplekts virtuvei lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu