Jonu apkures katls

Jonu apkures katls - jautājumi un diskusijas

Galan apkures katls (7)
Vai ir alternatīva tam krievijas elektrodu katlam, kurš esot ekonomisks, tiekot izmantots krievijas submarīnās.
Nekas nerodas no nekā! Ja elektroenerģija nav par brīvu tad elektriskie sildītāji ir neekonomiski.
Zemūdeni ar malku nekurināsi-specifiskos apstākļos arī risinājumi specifiski...
atom zemuudenei ir mikro atom-elektro stacija, tas ir, elektriibas resursi bezgaliigi, taapeec arii kurina ar sstromu cik grib. Un nav jau cits nekas arii pieejams, ar ko sildities. Nezinu,no kurienes nācis,bet bandītu laikos paziņu draudēja "izpreparēt"-kā sanitārtehniķis bija apņēmies tādu uzstādīt. Visas "šiškas"tika viņam-neatbilda izreklamētajiem parametriem.
Kas notika ar izplatītājiem,nezinu,bet paziņa palika bez algas-un laimīgs bez gala...
no zila gaisa rodaas tikai zils gaiss. Fantazeetaaji, ibj...:)) 08:14 skābeklis, slapeklis, argons un citas "inērtās" gāzes ··· Jonu apkures katls: Galan apkures katls lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Jonu apkures katls (17)
Jonu apkures katls, vai kādam ir pieredze lietošanā?
Delltevis - tagad? Jonu katlus ar silummaini maontē jau vismaz gadus 5, un praksē ir pierādījies, ka tas nav ne par mata tiesu ekonomiskāk. OK, joni atsevišķos gadījumos ir komforta risinājums (piemēram, papildus cietā kurināmā katlam), bet nekad ne ekonomiskais risinājums. Un manis nosauktie Ls 1.30/m2 parasti ir pateicoties puslīdz labam mājas siltinājumam nevis siltummainim. Jonu apkuri var atļauties baigi bag;ats vecis. Un lai necenšas iestāstīt ka rēķins par elektrību būs mazāks kā 1ls/m2 ejiet tak ar visām jonu apkurēm dirst!traks cilvēks tik to sūdu var atļauties!!!man leišu krāsns RUDESTA vertikālās dekšanas,jauda 20kw un platība 95kvm.skursteni izoderēju dubult mūrēts velkot veidņa trubu /mūrējot
+2kieģeļsienas skurstenim...šāļu malka vietējā gaterī maksā3,50ls kub.metrā un man vajag tās uz visām šitām aukstajām ziemām un dziļajām,25-30kub/mx3,50ls=105ls+atvešana no gatera20ls... RUDESTA lietuviešu krāsns -kolosāladegšanas ilgums ar vienu uzlādējumu 12-16st+siltuma akkumulātors 1kub./m turpina sildīt māju vēl uz stundām 5-6....laimīgs esmu!!!par 2mēn .uzraušos uz jumta un iztīru skursteni un visss!!!!visiem iesaku!elektro- automātiku un siltumtehnisko aprēķinu veicu pats ,jo esmu inženieris-visu sataisīju pats.....
cik sapratu no tirgotājiem, elektriskais vien ir, kā krievu laikā sildija ūdeni kojās, divas žiletes + vads, te tikai tehnoloģija smalkāka, ja vari ziemā iekš+16 ciest, tad tīri maksājams prieks. jebkurā gadījumā, nopietna firma to saskaņo ar elektrotīkliem, vēl jautājums, izmantos 1 vai 3 fāzes, uz trijām jauda dalās, bet kopumā vajadzētu turēt. ··· Jonu apkures katls: Jonu apkures katls lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Jonu apkures katls var aizdegties? (15)
Man te radas tads jautajums: jonu apkures katls. vai un ka ir iespejams, ka aizdegas jonu apkures katls? varbut kads ir tik zinoss un gudrs. It ka tiek teikts, ka elektribas reguletaja ir sakrajies kondensats (skaidribs labad gan...
Tas nozīmē, ka 1) Tev nenormāli karina makaronus uz ausīm - par to kondensātu; 2)katls ir nepareizi instalēts, ja nekas nenostrādāja.
/firmu, kas uzstādīja - ziepēs!/
nav pirmoreiz dzirdets, ka jonu katla pircejs ir vainiigs. un nekad nav dzirdets, ka pardevejs butu par ko atbildigs. R.Veci - viena lieta ir katlu (kurš pēc būtības ir diezgan primitīva ierīce, un pats aizdegties nevar kaut vai tāpēc, ka ir metāla) nopirkt, cita - uzstādīt. Ja tas, kurš uzstādīja apgalvo kaut ko par kondensātu, tad viņam ir jāatbild kaut vai tāpēc vien, ka kondensāts ir radies tur, kur tam nav jābūt, vai attiecīgā ierīce uzstādīta nepareizā vietā.
Vēl cita lieta ir tā, ja nav līguma par darbu izpildi. Tad neko - žoriki jau nu patiešām ne par ko neatbild.:)
Ja tas elektriķis no firmas (?), kas uzstādīja katlu, tad viņu pirmo ziepēs, kopā ar visu firmu. Jo, kā jau minēju, ierīce pati par sevi viens, ka primitīva, otrs - aizdegties NEVAR. Ja nav pareizi uzstādīta, tad vainīgas tas, kurš uzstādīja. Ja par iegādi un darbiem ir visi papīri (līgums, čeki, pavadzīmes), tad pa taisno uz Patērētāju tiesību aizsardzības centru!
Tā, kā to apraksti, tad uzstādītājam nav bijis ne mazākās nojausmas KO un KĀ viņš uzstāda... Ja Tev ir papīri, ir arī izredzes dabūt atpakaļ savu naudu.
Aizdegties var vadi ar ko pieslēgts katls tīklam. Iemesls-slikti izpildīti montāžas darbi, slikts elektriskais kontakts, kas pie lielas jaudas sāk svilt. Un interesantākais, ka pat pie modernu aizsardzības automātu pielietošanas, tie nenostrādā. ne termiskā, ne magnētiskā, ne strāvas noplūdes aizsardzības sistēmas. Tā ka elektiķim bietē! ··· Jonu apkures katls: Jonu apkures katls var... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu