Indikatori (auto instrumentu panelī)

indikatori (auto instrumentu panelī) foto attēls

Indikatori (auto instrumentu panelī) - jautājumi un diskusijas

Mirgo kvelsveces un deg motora lampiņas VW Golf 2004 (9)
Kad tas notiek, slikti auto pielec (2004.g.Golfs). Jau vairākkārt braucu uz servisu, bet problēmu tā arī neatrod. Nomainīja kloķvārpstas devēju, uz ko norādīja datora kļūda. Citā reizē pārbaudīja vadības bloku. Pēc kļūdu nomešanas vienmēr...
kļūdu nomešana neārstē defektu... "zalli/apsuubeejussi" kontakti kur, kveelsvechu relejs pusbeigts , nu mekleessnas vaina. Ja nevar atrast, jaavelk pa jaunam vadi, jaalodee, jauni releji utt. Vai Tev lampas visas deg?Paskaties ,ja aizmugurē ir izdegušas,tad brauc uz servisu,lai paskatās,varbūt liguška nosprāgusi....Golfiem tā mēdz būt,kas sveču lampa mirgo dēļ lampām,ber vai tas ir saistīts ar motora lampiņu,nezinu:( Te neviens nav gaišreģis un nepateiks vainu. Vajag uz normālu dīzeļcentru aizbraukt, kur saprot ko dara. Viens Rencēnu ielā ir. Tāds Šaraškina kantoris no skata, bet ar manu auto tika galā un varu teikt to labāko Tas ir sveiciens no Volkswagen Group, ka ir laiks mainīt mašīnu - šī ir nobraukta, viņai paredzētais resurss beidzies. Golf IV šādi uzvedas. ··· Indikatori (auto instrumentu panelī): Mirgo kvelsveces un deg motora... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Toyota Avensis degvielas filtra un akumulatora lampiņa? (2)
Toyota Avensis 2.0D iedegās vienlaicīgi degvielas filtra un akumulatora lampiņa?varbūt kāds ir saskāries.
ģenerators atliecies, aķi nelādē, filtram visdrīzāk devējs gļuko jo španunga nepietiek...
Ja fiksi nebrauksi uz servisu, tad drīz paliksi uz ceļa...
tuudiigi laadee, taapeec ari citi faulti izlec, kameer pat motora ECM nodzisiis, un...viss, apstaasies. Lai gan , tas gan lielajai tehnikai, ja sisteemaa jaabuut 24V-28V, mieriigi ssnacee motors , pat automaatiskaa kaarba arii , veel pie 16V.
Tavaa gadiijumaa, ja jaabuut normaali +/- 14V, gan jau , ka liidz kaadiem 7V brauksi veel.
A uz "motoru paskatiijies", ggeneraatora siksna nav paartruukusi?
··· Indikatori (auto instrumentu panelī): Toyota Avensis degvielas filtra... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā jau vīri te minēja, tad vienīgā saikne starp abām signallampiņām var būt tikai ļoti zemi motora apgriezieni + ja vel ir saslēgti visvisādi elektropatērētāji. Nedaudz paceļot apgriezienus tām vajadzētu nodzist.
Tas viss, protams, pie nosacījumiem, ka:
-eļļas līmenis un kvalitāte ir OK
-borta info panelis un drošinātāju karba nav sakusuši un ielocījušies :)
-sprieguma regulators ģeņģerim ir OK
Siksnu, cik saprotu, jau nomainīja. Taču arī tā var slīdēt..., par to gan liecinātu simpātiska kaukšana un viegla smirdoņa.
Pie joda!!! Kāds taču Vidzemē var uzmest aci un paremontēt arī ko citu pie reizes :)))
nenormaali mazi apgriezieni.ne suuknis ne generators nenodroshina padevi.
varbuut,vecss motors+tukshgaitaa darbojas,ne visi cilindri.
Panelī pa taisno viss sagāja. Ģeneratora siksnu - nomainīt, ierosmi - pārbaudīt. Zaļos vadus salabot.
Kāds auto?
...normāli tas buutu ja ir vienkārši par maz apgriezienu motoram... ··· Indikatori (auto instrumentu panelī): Kapec reizē ar eļļas lampiņu... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
ABS lampiņa - vai var iziet TA? (16)
Vai var iziet tehnisko apskati, ja deg ABS lampiņa panelī?
Skate, ne skate...pa priekšu tomēr vaig noskaidrot kapēc tā lampiņa deg- tās tomer takš ir bremzes un ja tā lampiņa iedegās, veel jau nav ČP bet tas ir signāls ka kaut kas tur nav pa ģelu...! Tas iram tavai, pirmkārt, drošībai...štruns par citiem.. :D Ar degošu ABS Lampu VAR iziet tehnisko apskati, ja automašīna pirmo reizi ir reģistrēta pirms 2011.g
Jaunākiem auto laikam jau to vērtē ar 2., kas nozīmē, ka defekts ir jānovērš. Starp citu lampiņu aizlīmēšana vairs kā remonts neder, jo automašīnas tiek pārbaudītas ar diagnostikas testeri. Bet tas ir tikai auto ar pirmo reģistrāciju pēc 2011.g.
izgaju. Madam- neklausues ko citi saka....varbūt, ka tev tieši gadās tas- ops!..šoreiz nebija "tikai" dačiks...!
Eļļas un dzeseejamā lampiņas takš vienmeer pārbaudi?!
viss ir atkarīgs kura gada auto! Sākon no 2012(pirmreizejā reģistrācija), tai lampiņai nevajadzētu degt!! ··· Indikatori (auto instrumentu panelī): ABS lampiņa - vai var iziet TA? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Toyota Avensis 07 2.0 D4D (9)
Braucot pusceļā iedegās VSC un TRC OFF un orandžā dzinēja kļūda,atlikušo ceļu bija samazināta jauda 100km robežās. Ko nu?
Pa taisno uz servisu, jaudas nav jo ir ieslēdzies avārijas režīms 😎 f**ng diizelli muusdienaas :( Neviens razzotaajs vairs nemaak tos tik labi uztaisiit, kaa senaak.
Par teemu, jaa, safe mode motora ecm ierubiijis, jo redz, tam kkeemem kautkas atkal nepatiik, kaads sensors, kaads filtrs, kaads vaarsts, kaa sstekera vads , ibj , garbage :(
Vecie diizelli bija cepure nost !
Ko dariit? Brauc uz LABU diizellmotoru kantori, tie arii pateiks ko dariit konkreetajam autinnam.
Tagad arī esi pusceļā vai tomēr atradi normālu autoservisu?:) Kvēpu filtrs jāgriež ārā,tas joks,no150līdz200! kļuda var būt īslaicīgā un pastāvīgā, īslaicīgas nometas izslēdzot ieslēdzot aizdedzi, pastāvīgās arī pēc stāvēšanas nepazudīs, ar kompi var nomest, bet tad kompis visu laiku līdzi jāvadā, jo maz ticams ka uz ilgu laiku nometīsies... ··· Indikatori (auto instrumentu panelī): Toyota Avensis 07 2.0 D4D lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Toyota corolla verso 2.0 d 2005g. D4D, iedegas motoriņš, TRC un VSC (17)
Man ir tāda pati problēma kā jau te rakstīja. Pirmais kas iedegas ir motoriņš un tad parādās tie TRC un VSC, Pazūd jauda,restartē un iet tālāk. divas nedēļas brauca ideāli. Tagad atkal kaut kas nepatīk. Ir tā ka ieslēdzot pirmajā jau...
Ja iedegas panelì motora siluets , dzeltana kontrollampa, tad tas nozìmé kļùdu dzinéja darbìbas procesos un auto var tikt darbináms avárijas reżìmá. Ir jápieslédz to autiņu pie kompja un jápaskatás ko ráda, kádas kļùdas ir. Jāpiebrauc pie elektriķa! Iebrauc servisā lai zēni paskatās kvēpu filtrus vau tos saucamos katelizātorus, bieži tas ir iremesls. Lai veicās! Kāds tur mitrums? Tas tak ir auto nevis portatīvais dators. Piecas reizes izlasīju šos teikumus, tā arī nekā nesapratu. Tas ir tu brauc lēnāk, bet spidometrs rāda ātrāk? Vai arī no 120km/h, nometot gāzi uzsitās kļūda? Ieslēdzot pirmajā ātrumā tas pats uzņem 3000 apgriezienus?

"Ir tā ka ieslēdzot pirmajā jau apgriezieni 3 pāri. Ar piekto vispār rāda jau ka braucu uz 120 lai gan minimāli pedāli turu. Kā samazināt gribu tā viņai pazūd jauda un jāstājas."
··· Indikatori (auto instrumentu panelī): Toyota corolla verso 2.0 d... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Deg ABS lampiņa un spidometra bulta lēkā (19)
Braucot autiņam deg ABS lampiņa un spidometra bulta lēkā. Braucu ar ātrumu. pieņemsim 80 km/h, spidometra bultiņa rāda te 80, te pārlec uz 20, tad uz 80, tad 60. Auto brauc normāli, ātrums nemainās. Kas varētu būt par vainu. Protams...
Diagnostika caur internetu šādā formātā ir visefektīvākais variants kā ar 100% precizitāti noteikt problēmas cēloni. Serviss, diagnostiķis, problēmas noteikšana, vainīgās detaļas vai mezgla maiņa vai remonts. Tāda tā ķēdīte izskatās. A tā var paskatīties kristāla bumbā un ´´točno´´ pateikt ka ABS gredzens uz pusass vai gultnī beigts. 100% ka es Tev saku :D :D :D tavam auto ātrumu ņem no viena abs devēja, tā kāb tas devējs ir tuvinājis sev bēres arī ātrums nerādas pareizi un līdz ko abs bloks noprot ka nesakrīt infa no visiem 4 riteņiem tas automātisk atslēdzas un iededz abs lampiņu

sertificēts autoelektriķis.
Ja gan ABS lampiņa gan spidometrs taisa jokus, visticamāk, ka vienkārši panelī ir nekontakts un devēji strādā pareizi. Nevajag rakt dziļāk, pārbaudi vai nav kāds kontakts panelī apsūbējis. Viss ir vienkāršāk, nekā sākumā izskatās. Es gan domāju, ka auto markai nav nozīmes. Speciālists neesmu, bet domāju- vai nu kāds datčiks nokritis, vai ABS kajuk. A varbūt kas ar bremžu diskiem, uzlikām vai kam tur vel. Es vispirms brauktu pie meistara parasta un ja tur ir kārtībā, tad pie elektriķa. kas par auto ? modelis,marka.
Uz servisu, diagnostikas dators, tad tikai elektriķis vai kas nu vajadzīgs.
Tikpat labi var būt kāds ABS devējs beigts. vadi aprauti pie rata ...
··· Indikatori (auto instrumentu panelī): Deg ABS lampiņa un spidometra... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Izsaukuma zīme panelī (6)
Vai var iziet teh. apskati ar mirgojošu izsaukuma lampiņu(!) p.s ar bremzēm vis kārtībā...elektronisks gļuks... auto 98.gada
nav jau zinams kas par auto un kada krasa tas simbols paneli deg Droši.
Man,Auģikam, tur vis mirgoja un dega,kā Jaungada eglītes rotājumi,bet neko neviens neteica.
Izgāju apskati uz pirmo.
98. gada kompim klāt neliek, bet pārbaudītājs noteikti rūpūgāk izčekos attiecīgās sistēmas.
"Lampočkas" netraucē tehnisko iziet...
iziet,protams,vari,bet pameklē,kādu,kas var noņemt to kļūdu,ar datora palīdzību,jo tas ir nedaudz kaitinoši,kad viņa visu laiku mirgo:) aizliimee ar melnu izoleni :)
A taa, nu tiessaam pat galiigi vecam autinnam nav nekaadaammlampinnaam jaamirgo panelii. Tiessi otraadi, vecam tie glluki ir , ja ir, ir vieglaak saremeonteejami. Vecs audi ir gandriiz kaa ....krievu auto , kuram ir tikai "3 vadi, aizdedzes verkki , ggenerators, un akkiitis" .
··· Indikatori (auto instrumentu panelī): Izsaukuma zīme panelī lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Uzraksts SERVICE! (3)
Sveiki!Ko nozīmē uzraksts kad pagriez atslēgu -SERVICE!Pēc kādām 15sek.parādās OK,Eĺļa mainīta 500km nobraukti,kļūdu rāda motora apzīmējums dzeltens,vai tāpēc uzlec arī SERVICE!Auto -Audi A4 2001g 1.6 benzīns.
figņa vien, aizbrauc uz servisu ,lai visas figņas nodzēs..agrāk nebija nekādi kompji un tāpat mašīnas ripoja..))ja būs nopietna šaize,tad arī varēsi domāt.. Dzeltenais motora apzīmējums nozīmē ka gana nopietna kļūda kompim uzlēkusi
Service apzīmējums nozīmē ka auto jātaisa kārtēja ikgadējā vai kilometru apkope (IMHO)
"service" noziimee, ka viss vairs nav sstokos ECM passdiagnostikaa , ir aktivs, vai ne-aktiivs fault code stored. Taads simbols iedgaas...da par jebko. Pat izdegusi lampinna to iesleedz muusdienu autinniem. Pat smagos ziemas apstaakllos braucot, ja radaru sensori apsalussi ar ledu, arii, pat...tuudiigi aiztaisiits baakas korkkis, vai slikta degviela ieliet to iesleedz.Vari meegginaat nodzeest ar parastu OBDI skaneriiti par 25$, pierakstot gan nolasiitaas klluudas pirms tam. Ja klluuda atgriezzaas, jaaskataas, kas par lietu.
Cik km uz spidometra? (iisto)
··· Indikatori (auto instrumentu panelī): Uzraksts SERVICE! lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Ka tev nestrādā pretbuksēšanas un stabilitātes sistēmas. Vairs nekas nedeg? ABS vai CHECK? Pirmkart, piesleedz OBDII skaneri, nolasi klluudas. Meeggini nodzeest, un skaties kas atgriezzaas pirmaas braucot . It kaa varot nodzees Toyotaam neaktiivas klluudas nospiezzot bremzi vienlaiciigi ar kilometru resset pogu panelii,turi abus nospiestus , un tad starteejot tikai. Neesmu gan pats to meegginaajis.
VSC - stuures pagrieziena lennkka sensors. TRC - pretbukseessans sisteema. Var buut kaads no ccetriem ABS sensoriem ritennos, ari ritennu guultnni, sensoru vadi, sstekeri.
Es saaktu ar ABS sensoru paarbaudi , jo VSC stuures sensors, pluss taa kalibreessana, ir daargs prieks.
Vajag compi , vai skaneri daargaaku , kas redz impulsus no ABS sensoriem. Var arii vienkaarssi vizuaali paarbaudiit, vai nav kas izkustejies, saliekts, gultnnos nav play , vadi paarsisti nav, ssktekeros kontakti tiiri utt. Arii ar visparastaako testeri vari pameeriit pretestiibu ABS sensoriem.
··· Indikatori (auto instrumentu panelī): Toyota Corolla Verso - par ko... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu