Gludeklis

Gludeklis - jautājumi un diskusijas

Gludekļa tīrīšana. (17)
Padalieties lūdzu pieredzē, ar ko vislabāk ir notīrīt piesvilinātu gludekli?
Rupjā sāls, kā jau iepriekš minēja. Pārdošanā ir speciāls zīmulis "Rayen". vienmēr - tikai ar sāli uz papīra un ar karstu gludekli šurpu-turpu nezinu ar ko esi piesvilinājusi,bet man mamma teica,ka uz avīzes jāuzber padaudz sāls un ar karstu gludekli pa virsu. visu netīrību noņem. ask? metāla vai teflona virsma? ··· Gludeklis: Gludekļa tīrīšana. lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Ar sāli. Nu tad ej uz Drogām un nopērc speciālo līdzekli - pat mazajās drogās tas ir nopērkams. uz parastās trauku švammītes nedauz fairy,un mazgāt-gludeklim jābūt siltam,ja nenāk nost- paberzē ar asāko pusi,pēc tam noskalo un noslauka,ieslēdz gludekli lai nožūst. Nekas netiek saskrāpēts un nomazgājas labi. ar zaabaksmeeri ar mello kurpjsmeeri ··· Gludeklis: Kā notīrīt piedegušu ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Gludekļa atkaļķošana (7)
Vai ir iespēja no tvaika gludekļa kaut kā izdabūt apkaļķojumu? Uzsākos gludināšanu tas pēdējā laikā sācis spļaut ārā dzeltenīgus pleķus :(
Iepildi taja etikjuudeni! Tad, kad vairaak neburbuljos, tad arii viss aplikums buus noeests. Es izšķīdināju citronskābi ūdenī un tad ielēju gludeklī, pēc kāda laika viss būs tīrs. gludeklī vislabāk pēc tam ieliet destilēto ūdeni (pārdodas Drogās). Citronskābes šķīdumu leju arī tējkannā un kafijas kannā lai tos attīrītu. Ir jau arī veikalā gatavi šķīdumi, bet ... tiem jau jāiet pakaļ, bet citronskābe ir vienmēr mājā. Iestaadi "slapjaako" rezhiimu, vai veic "manuaalo" padevi, ja taada ir, un tad aaraa jaaiztek ir shim saalsuudenim. Nu, ja gludeklim ir sarezhgiita automaatiskaa sisteema ar tvaika padevi, tad jaaizmanto Jo9 ieteiktais speciaalais shkidrums ar attieciigo pamaaciibu. Vienkārši: kad gludeklis uz max kopā ar ūdeni sasilis, šūpo viņu horizontāli, nu, līdzīgi kā gludinot, tikai paceltu nost no auduma. Apakšā, protams, paliec kādu bojājamu auduma gabalu vai papīru. Tā Tu izšūposi tos kaļķa nosēdumus. Vismaz reizi mēnesī tā vajag darīt. Paldies par padomiem....citronskābes ūdens paveica izcili savu darbu! ··· Gludeklis: Gludekļa atkaļķošana lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Ar sveci norīvē uzkarsēta gludekļa virsmu un noberzē gar kokvilnas audumu. Sāli un smilšpapīru nevajadzētu lietot nekādā gadījumā - ar tiem varēja veco laiku pletīzerus tīrīt, tagadējās teflona virsmas neslīdēs pēc šādas procedūras vispār. Uzkarsē gludekli, samitrini švammīti. Paberzē ar švammi gludekli, tikai pirkstus sargā. Tiiriisana-atkariibaa no taa,kaada virsma un cik daudz piededzis.Es uzkarseeju kaartiigi gludekli un tad berzu pret rupju linu audumu.vecaa tipa gludekli esmu tiiriijusi ar cif. Uz aviizes visrupjaako saali un pagludinaat,ja neliidz Drogaas ziimulis gludeklju tiiriishanai.Baigi smird,bet notiira visu. Ar etiķūdenī samitrinātu audumu vai vati. Sāls var saskrāpēt pārklājumu.

Ja ļoti, ļoti netīrs, tad uzkarsē vidēju karstu un vispirms pret saslapinātu kokvilnas auduma gabalu pret gludināmā dēļa "kanti" diezgan spēcīgi vajag pagludināt, lai lielākā netīrumu kārta nonāk nost. Un ar etiķi tikai tad, kad jau atdzisis.
··· Gludeklis: Ar ko var notīrīt ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu