Elektroskrejritenis (elektro skūteris)

Elektroskrejritenis (elektro skūteris) - jautājumi un diskusijas

Cik ilgi kalpo baterija elektroskuterim? (6)
Cik maksa baterija elektroskuterim?
Nav jēgas uzdot šādus jautājumus nenosaucot konkrētu modeli. Akumulatoru cenas variē no ~30 - ~2500 eur. Tāpat arī kalpošanas ilgums. Skatoties kas par akumulatora veidu - Litija Jonu vai polimēra veida, skūterim gan jau LiPo baterijas, jo tās nodrošina lielāku strāvu, proti, nepieciešams mazāks ( fiziskos izmēros ) akumulātors lai nodrošinātu pietiekamu jaudu.

Ja nesaldē aukstumā, neuztur mitrumā, ievēro uzlādes/izlādes ciklu īpašības, kādus 2-3 gadus kalpos, vienīgi ar laiku samazinās sākuma kapacitāte, nepateikšu precīzu procentuālo līkni, bet to var ieguglēt.
Atkal tas pats- atkarīgs no attieksmes pret tehniku. Cik tiks lietots, vai pareizi uzlādēts, kā uzglabāsi ziemā. Dargi, tik pat var teikt daudz ka jauns skuteris. Tad ko īsti gribi zināt - cik ilgi kalpo vai cik maksā ? ··· Elektroskrejritenis (elektro skūteris): Cik ilgi kalpo baterija... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Elektroskūteri - pieredze, atsauksmes, izdevīgākās iegādes iespējas (6)
Interesē elektroskūteris (skrejritenis). Vai pareizi saprotu, ka starp labākajiem vidējā cenu grupā ir Ninebot ES1 un ES2? Kādas atsauksmes par šiem un citiem modeļiem? Vai pareizi saprotu, ka cenas ārzemēs un pie mums ir tik līdzīgas, ka...
IR doma iegādāties, bet zinu vienu,- riteņiem jābūt lieliem, lai nejustu sīkāko bedrīti brauciena laikā.Ar maziem ritentiņiem pat par brīvu nevajag. Diametram vismaz 20 jābūt, bet piedāvājumā ko vēlos ir sīkie riteņi. Tas, kas ir šeit, izskatās pērkams, vien cena 2-3 reizes pārsniedz budžetu un ebay. Peec googles datiem ,
desmit labaakie ir :

Razor E300S Seated Electric Scooter.
Super 36v Turbo 1000-Elite Electric Scooter with Econo/Turbo.
URB-E Black Label Electric Folding Scooter.
Razor E100 Electric Scooter.
Uscooters/E-Twow Electric Booster Scooter.
Glion Dolly Foldable Lightweight Adult Electric Scooter.
Razor E200 Electric Scooter.
Ja zini cik maksā,, tad arī cik jālādē pārgudrā! Cenas nu gan nav līdzīgas,, ;paskaties netā,, angļos pa visam citādas,, jo pats tur 2 reiz biju,, arī močiem,, bet drīz tas prieks nebūs,, jo 31 0ktobrī finita, tā kā domā agrāk ··· Elektroskrejritenis (elektro skūteris): Elektroskūteri - pieredze,... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu