Degvielas kvalitāte

Degvielas kvalitāte - jautājumi un diskusijas

Degviela trimerim (16)
Vai var ņemt 95-to pilnīgi jebkurā DUS ? Es pastāvīgi ņēmu Dinazā , bet pēkšņi abi mani trimeri sāka vienlaicīgi rīstīties , izskatās ka degviela.
Ja var ticēt baumām, tad 95 nemaz nav īsti 95, bet reāli bik zemākas kvalitātes. Es leju 98 un trimerim patīk Degviela par daudz laba nevar buut nekad. Taa kaa peerc vien daargako. Savaa laika, daudz braukaajot pa Poliju , regulaari leeju 98 zzigulii. Un gaaja daud zabaak, ka ar krievu 93. Un arii nobraukums bija lielaaks uz vienu baaku. Ideaali. Muusdienu autinnu motoriem vispaar elektronika pieregulee visu automaatiski, da vienalga kaadu degvielu ielies. Tuudiigaa devienla nevar buut par iemeslu, ka raustaas motors. Tas var buut tikai ar aizaugussiem filtriem, aizaugussas sveces -kad motors eed ellu , un kautkaadiem piemaisiijumiem degvielaa, kaa uudens.... Mans vidēja plauktiņa trimmeris iet labi uz Nestes 95. Arī auto neuzticu citas DUS degvielu. Es ieteiktu pieturēties pie ražotāja instukcijas un liet iekšā to kas tur rakstīts un eļļu arī maisīt tādu kuru vajag , vai nu sarkano ,kas ir 1-50 ,vai zaļo 1-40 Līdzīgas problēmas var rasties, ja ar eļļu sajaukto benzīnu neizlieto uzreiz. Dažreiz pat nevajag ilgu laiku, lai rastos melnas nogulsnes un pat ja izdodas motoru iedarbināt, tas strādā nevienmērīgi un nav jaudas. Tad to ļergu var tikai mazgāšanas darbiem izmantot. ··· Degvielas kvalitāte: Degviela trimerim lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Nu Neste ir vienīgā LV kura ved no mājas zemes Somijas, attālums nav pārāk liels. Tur tā atšķirība un arī netaisa tur to no krievijas naftas, bet gan no Ziemeļjūras naftas. Ar to arī viņi atšķiras. Visi pārējie ņem no leišu Mažeiķiem, tik katrs pēc tam savu minerālmēslus klāt pielej. Savā laikā kad Mažeiķi bij ciet kaut kādu problēmu dēļ, tad arī statoils veda no Zviedrijas un tā arī bij pavisam cita štelle. Bet kolīdz mažeiķi atsāka darbu, tad jamie atkal tur ņem. Tā ka principā tiešām Neste ir citādāka degviela. Par benzīnu nepateikšu, nav pieredzes, bet dīzelis tur gan ir divas galvas tiesas pārāks par leišu brūķējumu. Chris1986 raksta muļķības.

"Visas “Neste” tīklā pieejamās degviela tiek ražotas Neste pārstrādes rūpnīcā Porvo, Somijā, no kurienes tās tiek piegādātas arī uz Latviju."

Avots: http://www.neste.lv/lv/content/%E2%80%9Cneste%E2%80%9D-atkl%C4%81j-jaunu-degvielas-uzpildes-staciju-
uz-vidzemes-%C5%A1osejas
un kas iisti par vainu Krievijas naftai? nekad nevar zināt no kuras naftas bāzes nākusi benzīntankā nopirktā degviela! tā var būt iepirkta no jebkura vairumtirgotāja (arī lielajos benzīntanku tīklos) visus ražo Mažeiķos no Krievijas naftas ··· Degvielas kvalitāte: Vai tiešām vislabākais ir tikai... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu