Cepeškrāsns

Cepeškrāsns - jautājumi un diskusijas

Kas jāņem vērā pērkot elektrisko mini cepeškrāsni? (5)
Vai jauda, vai taimeris, vai grils, vai elektropatēriņš, vai vēl kādas fīčas?
Un kāda slima suņa pēc vienam cilvēkam,vai pat diviem būtu vajadzīga lielā cepeškrāsns,kura elektrību tērē daudz vairāk? Ar vai bez grila un arī izmēri tām ir dažādi. Pārējam gan laikam nav būtiskas atšķirības. Jārēķinās, ka turpmāk būsi šīs ierīces vergs un daudz maksāsi par elektrību.
Vairāk nekas !
Ja miglas pļava tu prastu gatavot, būtu to kādreiz sakarīgi darījusi, tad šitik s jautājums nerastos. Taimeris un elektropatēriņš 🤭🤭 Nē taču, pakaļkāju garums un priekšējo kājiņu krāsa! Virspusē jābūt puļķītim un apakšpusē pieskrūvētai plāksnei ar mantru made in china. Iebūvējamo vēlies vai uz galda/plaukta virsmas liekamo? Ziemā nopirku uz galda liekamo cepeškrāsni trīs vienā. Grils, mikroviļņi un karsta gaisa konvekcija. Ir iespēja gatavot, uzsildīt un tvaicēt ēdienu ar ieprogrammētām daudzām programmām. ··· Cepeškrāsns: Kas jāņem vērā pērkot ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Gāzes plīts ar gāzes cepeškrāsni, kur pirkt? (10)
Kā to varētu izdarīt komplektā: nopirkt, uzstādit un izmest veco vienā dienā?
samainit gazes pliti var dažu minušu laika,bet cepeškrasni jeteiktu elektrisko,ir tadas kombinetas gazesplitis Iesaku gāzes plīti ar elektrisko cepeškrāsni. Gāzes plītī gāze degot sadedzina skābekli. Ēdiens sausāks/ sakaltušāks sanāk, sevišķi pīrāgi utmldz. No pieredzes!!! Vispār jau arī augšu gribētu elektrisko (arī no pieredzes)- neveidojas tie taukainie nosēdumi no gāzes sadegšanas, bet tas sanāk dārgi... noperc un uzstādi, , to var pats, tik vajag atslegas, un gazes lentu , ja uzgrieznis iet viegli virsū, , un tad ar ziep udeni parbaudi vai nenak gaiss( gaze) garam,, un viss, 15 min darbs, No Latvijas Gaazes maajas lapas:

Aparatūras uzstādīšana un nomaiņa

Ieteicams iegādāties aparatūru pie tāda pārdevēja vai ražotāja pārstāvja, kas nodrošina tās uzstādīšanu un apkopi. Rekomendējams uzstādīt aparatūru ar Eiropas kvalitātes sertifikāta zīmi "CE".

AS "Latvijas Gāze" par atsevišķu samaksu veic plīts nomaiņu, bet citas aparatūras nomaiņu un uzstādīšanu veic citi licencēti uzņēmumi ar sertificētiem speciālistiem. Informāciju par licencētiem uzņēmumiem var uzzināt AS "Latvijas Gāze" Kontaktu centrā vai apskatīt sadaļā Dokumenti un saites.


Nu vot..atrodi sertificeetu paardeveeju - uzstaadiitaaju. Peerc no vinjiem...un, lai vinji brauc un uzstaada. Vai nopeerc un sauc Latvijas Gaazes meistaru..kad jams atnaaks, tai dienaa arii atsleegs veco un izliks jauno.
Nopērc gāzes plīti internetveikalā un par ietaupīto naudu izsauc meistaru no Latvijas gāzes. Būsi iztērējusi to pašu, ko pērkot veikalā uz vietas. Gāzes plīts pieslēgšana kosmosu nemaksā. ··· Cepeškrāsns: Gāzes plīts ar gāzes ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
http://www.electrolux.lv/izstr%C4%81d%C4%81jumi/kop%C5%A1anas-l%C4%ABdzek%C4%BCi-un-piederumi/pieder
umi-cepe%C5%A1kr%C4%81snij-un-grilam/e4ohgri1/

pannas jau gan jāpērk atsevišķi...
es ieteiktu pirkt melnā metāla pannas, tumšā krāsā kā tajā adresē norādītā,
ražo lielāko daļu Itālija.
Viņām materiāls labs, jo ir no viena gabala izlietās un ar paaugstinātu vidu.
Veidi jau visādi, tik jāmeklē kādu vajag

https://www.ksenukai.lv/p/panna-cep-22-5x22-5x4-5cm-bw66b020/38al
··· Cepeškrāsns: Kur iegādāties ELECTROLUX ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Cepšanas krāsns (6)
Grasos dāvināt cepamo krāsniņu ap 100 naudiņām, nu var bišķi arī vairāk:) Ko OHO profiņi visos jautājumos ieteiktu? Jau iepriekš paldies.
Ļoti paskops info.... ;)
Kāda krāsniņa? Kādai (produkts,rezultāts) vajadzībai ? Cik cilvēku izpildījumam...(porcijām) ?
Vaaai darbojas uz elektru ,vai gāzi ?

Hallo! Jautā -ar Iedvesmu....nevis "sausa" jautājuma pēc ! :D
Papēti instrukciju...
Ja ,visi vajadzīgie komponenti (produkti) brīvi pieejami ikdienā veikalos ( diez vai būs kaifs skraidīt uz vienu konkrētu vietu....,vai pasūtīt ko no viena Konkrēta starpnieka !!!),tad -kālab ,ne??! :)

Pieņemu,ka cepšanas kāre ātri apniks ( nu ,laiku pa laikam tiks jau Cepts)....,tālab nav vērts niekot vairāk Naudiņas laukā ! ;) Būs,Labi....
Es maizīti cepu "Clatronic"firmas krāsniņā. Protams, nav tā "krutākā", bet man tā kalpo jau 3 gadus. Savulaik pirku PTA. Piekrītu Ronim-nav vērts iztērēt lielu naudu...tad jau labāk nopirkt krāsniņu , kur var cept arī pīrāgus, kūkas un cepeti... Uzdāvini Philips multivārāmo katlu-var cept ne tikai maizi; vecais modelis maksā ap 80 eur, jaunais nedaudz vairāk; Jaunajam tagad RD elektronikā ir laba cena= 99 eur; Es maizi cepu ikpalaikam parastajā gāzes plītī ´´ARDO´´,cepeskrašns ir elektriska,esmu apmierināta.
Un to arī iesaku,labu gāzes vai elektrisko plīti, man vislabāk patīk laukos malkas plītī-cepaskrāsniņā to visu darīt.
··· Cepeškrāsns: Cepšanas krāsns lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Mini elektriskās cepeškrāsnis (5)
Vai varat ieteikt, lūdzu, kādas firmas un kādu modeli iegādāties, lai nav nepatīkamu pārsteigumu.
vadīties pēc ražotāja, kuram ir garantijas remonts, ja nu kas. Bet, ja godīgi - kam Tev maziņu? tur pat normālu vistu nevar izcept. ja pērk mazo un atsevišķi, tad labāk ne parasto cepeškrāsni, bet to konvekcijas krāsni. tāda apaļa stikla bļoda statīvā un augšā vāks ar programmām un taimeri. es pat tajā maizi cepu un sanāk izcili - kā maizes cepamajā mašīnā. tā tur var visu cept - dārzeņus, vistu, pīrāgus un maizi. arī uzsildīt var ātri un ērti - nevajag vēl atsevišķi mikroviļnu krāsni pirkt. par modeļim nezinu. visas pēc skata līdzīgas. droši vien uz ko var skatīties, tad kādas programmas un cik daudz cepšanas režīmi iebūvēti, bet tad nezinu, vai tur vēl būs kāda īpaša atšķirība. Man ir šāda: http://www.expressshop.lv/lv/home_tehnique_/home_tehnique_small_/the_little_kitchen_technique/electr
ic_ovens_mini/nash_neo-2050b.htm

Cep ideāli! 1-2 cilvēkiem pilnīgi pietiekama tilpuma; arī veselu vistu var tajā izcept.
··· Cepeškrāsns: Mini elektriskās cepeškrāsnis lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Priekšrocības un trūkumi gāzes plītij un elektriskajai plītij (18)
Šodien atnāca gāzes meistari - pārbaudīt gāzes plīti-........konstatēja, ka vajagot nomainīt........štukoju nopirkt jaunu elektrisko plītiiiiii....................ļoti daudz cepu cepeškrāsnī...................vajag tādu ...
Lielie pavāri iesaka: cepeškrāsns elektriska, augša (riņķi) gāze! Zinu gardēžus, kuri speciāli pērk gāzes balonus, jo mājā tikai elektriskā plīts! Principā labs variants ir gāzes virsma un elektriskā cepeškrāsns. Es gan esmu vecmodīga un negrasos savu veco gāzes plīti mainīt, kamēr tā vien spēs strādāt, bet kūkas cepeškrāsnī necepu [rezultāts ir pašai ēdams, nevis ciemiņiem dodams ;)]. Toties bija iespēja izmēģināt draudzenes jauno elektrisko cepeškrāsni - jā, tā bija manta ;) Man ir gāzes riņķi un elektriskā cepeškrāsns,vēl pagaidām rēķini samaksājami,bet kvalitāte super.Nevarēšu elektrību samaksāt,ēdīšu prjaņikus un kokletes un vsjo. Iesaku elektrisko. ´Gāzes tauki´ ir vienkārši neciešami uz visiem virtuves skapīšiem. Pie tam elektriskā, ja tiešām laba ir lietošanā pat lētāka ;) Galvenais, lai būtu cepeškrāsns ar konvekciju: pie zemākas temperatūras, ēdiens vienmērīgāk izcepas. Tāds papildus plusiņš.

Kad man bija jāmaina, pirku gāzes augšu un elektrisko apakšā, ar domu, ka resursu cenu izmaiņas nav paredzamas un būs jāgatavo tā, kā tai brīdī izdevīgāk. Cepeškrāsnī gatavoju diezgan bieži, elektrības patēriņš nav īpaši liels - nedaudz pāri 100 kWh mēnesī. Vecais ledusskapis apēda ievērojami vairāk. Papildus jaudas arī nav vilktas, nekad vēl 6 gadu laikā elektrības pārslodzes nav bijis.
··· Cepeškrāsns: Priekšrocības un trūkumi ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu