Beko

Beko - jautājumi un diskusijas

Jauns ledusskapis neslēdzās ārā (12)
Beko csa270m31wn termostats uzlikts uz 2. Darbojas,bet neizslēdzas. Ledusskapis ir pilnīgi jauns. Kur meklēt problēmu un kā risināt?
Garantijas gadījums - vērsties pie pārdevēja. Zvanām, stāstām, ... aktīvi darbojamies. Bet varbūt viņam nemaz nav jāslēdzas ārā? Tas taču ir iebūvējamais ledusskapis, kuru pat nevajag atkausēt... Man arī ir līdzīgs un, faktiski, visu laiku strādā. Es kaut kā iedomājos, ka tā arī jābūt. Jauns vēl, spēka daudz,- lai pastrādā...🙂 Japarunā ar kaimiņu! Varbūt viņš palīdzēs..... Un kā ar saldēšanu?Ja saldē normāli-vainīgs termoslēdzis,ja nesaldē vai vāji saldē-par maz freona-tur jau ož pēc garantijas remonta-kaut kur ir noplūde.Tad labāk vērsties pie pārdevēja-varbūt iedos citu. ··· Beko: Jauns ledusskapis neslēdzās ārā lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kur meklēt lietošanas instrukciju BEKO WML15106P (2)
vajag vadības instrukciju tieši šim modelim, kad nopirku līdzi bija grāmatiņa, bet ne šim modelim, ir instrukcija AWO/D 43135-45135, AWO/D 41125-45125, bet vajag instrukciju modelim BEKO WML15106P, un nevis uzstādīšanas bet lietošanas ...
Pameklē netā pilnus datus bet beigās raksti manual,vai tehnical specivi keischans Nu protams google.lv ··· Beko: Kur meklēt lietošanas ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu