Antena TV

Antena TV - jautājumi un diskusijas

Cik dekoderu var pieslēgt caur vienu antenu (10)
Cīk maksimāli var pieslēgt virzemes tv dekoderu pie vienas antenas ar vai bez pastiprinātajiem?
Tu mineeji ka Tev SAT,bet autors jautaaja par virszemes.Un SAT signaala stiprumu nosaka shkjiivja izmeers neviss LNB :) Jaliek stipraa (ja pataalaak no tornna ) , vismaz kaadi 15-20 db , labas kval;itaates antenaa, kvalitatiivs kabelis , normaals RF sadaliitaajs/pastiprinaataajs (HDTV Distribution Amplifier ) un tas var vilkt daudzus telvizorus, piemeeram, 8 . To laikam var noskaidrot tikai izmeginajumu celjaa :) Droshi ka ir atkarigs no signala stipruma in antenas uc. Cik vien grib. Atkarīgs no jaudas Atkarīgs no antenas un pastiprinātāju skaita... ··· Antena TV: Cik dekoderu var pieslēgt caur ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kādu TV antenu meklēt? (6)
Ir doma likt maajaa otro TV ar vienkaarso virszemes antenu. Būtu jauki dzirdēt padomus no cilvēkiem, kas ar to ir saskaarusies. Teiksim - 30 km no Rigas TV torna.
Interaktīvā TV labāk Tik tuvu no torņa jau vajadzētu rādīt ar jeb kuru,pat lētāko antenu. Tikai ne polju taa deeveeto trauku rezgji ! Taadaa attalumaa noderees pat veel padomju laikaa razota istabas decimetru antena uz taadas kaa laapstveida kaajas, ar plaknei paraleeli horizontaali esosu stumbru ar zariem- izmeegjinaats un labi uztveera apm. 25 km gabalaa no Riigas ! Kaut ko šādu: http://www.argus.lv/shop/productinfo/A007132?lc=lv&cc=global Lai kādu antenu paņemtu, paņem arī čeku, jo pastāv iespēja, ka konkrētā antena var nederēt un būs jānes atpakaļ... Tādā attālumā var derēt gan istabas, gan āra antena. ··· Antena TV: Kādu TV antenu meklēt? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Āra antena daudzdzīvokļu mājā (10)
Kas daudzdzīvokļu mājā uzstāda āra antenu un ievelk kabeli dzīvoklī bezmaksas televīzijas skatīšanai. Ja namu apsaimniekotājs to nedara, varbūt ir kāda firma? Cik tas maksā?
Tiešām nesarežģī lietas! Izdari kā falko_1967 iesaka un notestē signālu. Ja Ropažu ielā Tavi logi ir uz dienvidiem ( uz TV torņa pusi tad vispār nekādu problēmu nevar būt) decimetru viļņu antena pēc izmēriem ir app rupjmaizes ķieģelīša izmērā un maksā 5-15 Ls. Noorientē, kaut iztabā, uz torņā pusi , un skaties. Ierīkot kaut kādas milzu āra antenas nav jēgas. Lai veicas. Kur tev tas nepieciesams(pilseeta,maja-jauna/veca?) Oficiāli vajag projektu. Praktiski vienojies ar apsaimniekotāju, nolīdz firmu, kas uzstāda un skaties TV vienā mierā. Izvairīties no nelegāliem pieslēgumiem tavam kabelim var būt pagrūti, bet kas to zin, varbūt tev apzinīgi kaimiņi. Ja ir antena, vai tad kabeli arī vajag? Skatos jau 3 gadu... [bez kabeļa] :p Tu domā to Virszemes TV ar LTK dekoderi? It kā jau paši vienā mierā var pielikt pie loga. ··· Antena TV: Āra antena daudzdzīvokļu ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Lattelecom dekoderi - raustās LNT un TV3 (9)
Jau kādu laiku ievēroju, ka mans televizors caur šo dekoderu raustoties rāda LNT UN TV3 kanālus. Biju ciemos un tur ari maniem radiem tieši tas pats joks. Smieklīgi, ka savus kanālus nevaram normāli paskatīties, taču krievu ...
Aldi, bet te jau ir jautājums, kādēļ slikti rāda tieši LV kanālus? Vai tad tiem cita antena? Dekoderi ir gan virszemes, gan interaktīvajai LTC TV
Es ceru, ka Jūs saprotat, ka šajos gadījumos problēmas risinājumi dažādi! :)
Tā ka lai kautko ietektu - nepieciešams tomēr vairāk informācijas kas tas ir par dekoderi ... Kā arī atrašanās vieta ja tā ir VTV.
Bet izskatās, ka tā ir virszemes un attiecīgā frekvence slikti tiek uztverta ar antenu.
Varētu būt, ka raustīšanās ir atkarīga no antenas un frekvences, kurā attiecīgie kanāli tiek raidīti, ja antena slikti uztver kādu frekvenču zonu, tajā raidītie kanāli raustīsies, savukārt citi rādās normāli. Šķiet, kanālu raidīšanas frekvences dažādos Latvijas reģionos var atšķirties. Katru kanālu rāda savā frekvencē - teorētiski tā būtu antenas + arī veca ( lēta) kabeļa vaina. Kad uzstādīji antenu ? - kāda tā izskatās, cik elementu ? Vai tā nav kvadrātveida poļu lētā sūxxxx ko sauc par dvieļu žāvētāju? Ja tā , tad nedomājot maini, droši vien tur elementi norūsējuši un nokrituši, LTC veikalos ir Iskra normālas antenas, kas nav dārgas. Man tas pats joks. Tikai tikko ieslēdzot kanālu, un arī citiem kanāliem. Pēc dažām sekunēm pāriet.
Madonas novads, signāls caur antenu.
··· Antena TV: Lattelecom dekoderi - raustās ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu