Akumulatori

Akumulatori - jautājumi un diskusijas

Mazo akumulatoru (lādējamo bateriju) bīstamība? (7)
Jautājums fiziķiem (vai varbūt mediķiem) - dots: 2 pilnībā uzlādēti akumulatori 5V 3200mAh, 90kg subjekts, kurš sēž ziepjainā ūdenī (apm 1m2). Jautājums: kāds kaitējums tiks nodarīts subjektam, ja tie akumulatori ...
Maksimālais kaitējums ir akumulatoru cenas apmēros, gadījumā ja tie ziepjainā ūdens dēļ kļūs nelietojami...
P.S. dzīvībai teorētiski bīstama līdzstrāva sākas no 40v...
Eu, no gan nav pareizi. Strávu neméra voltos!!

Parasti cilvēkam pieļaujams skaitās 50mA strāvas lielums. To nevar precīzi noteikt, runājot par bateriju, tās energokapacitāti.
Vēl jārēķinās, ka tāda tipa baterijām ir paliela iekšējā pretestība, tātad, pat ieliekot vienu elektrodu mutē, otru anālajā atverē, nav cerību,ka notiks dzīvībai bīstams efekts. :D
Mani gan mulsina bateriju uzrādītais spriegums - 5 v Tāds ir patālu no ķīmisko elementu spriegumu skalas.
Nekāda.... Ja ūdens tiks klāt litijam, kas atrodas akumulatorā, var dabūt apdegumus.. Ja akumulators bez litija, tad pajāt.. :) Subjektam nekāds. AKB, gan tas var kaitēt. Labāk jau būtu ja to ūdeni pēc tam pārtikā nelietotu. ··· Akumulatori: Mazo akumulatoru (lādējamo ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kāpēc ātri sēžās baterija Samsung Galaxy J5 (5)
Jauns telefons (lietoju tikai nedēļu) Samsung Galaxy J5, bet baterija galīgi netur. No vakara līdz rītam pa 8 stundām no 100% līdz 25% domāju ka nav normāli.
Atslēdz visus pribambasus. man pašam bija samsungs galaxy s4 baterija knapi sutku izvilka ja daudz runāju tad knapi līdz vakaram jameģina atslēgt visas nevajadzīgās programmas bet tas nekaa daudz neglābj atsleedz vissu, ko tik tiessaam nelieto. Jo visas modernaas apps ssodien nepaartraukti meklee gps location, cellular service utt Kaa to izdariit, paskaties utubee. Mans Galaxy S5 pagājušajā nedēļā arī sāka izladēties dienas laikā. Bet, pārgāja, kad instalēju atjauninājumus. Galaxy ir tieksme terorizēt savus īpašniekus, ja neinstalē atjauninājumus (iepriekšejā reizē negāja inernets, kamēr neatjaunoju sistēmu). Man uzstādījumos uzlikts, ka atjauninājumi ienākas automātiski, bet tiek instalēti, kad atļauju... J sērijas Samsungi ir lētais ražotāja gals. Značit viss piegriezts - procesora jauda, atmiņa, RAM, izejvielu kvalitāte un jā, arī baterija. Varbūt miliampērstundu skaits ir tieši tāds pats kā S vai A sērijas modeļiem, bet pati baterija ir ražota uz minimālajām izmaksām.
Un arī visi tie saslēgtie navaroti nevairo baterijas mūžu. GSP, kkādi vel antivīrusi, programmu optimizētāji, FB, IG un citas figņas, kurām telefons seko līdz, lai izmestu paziņojumus.
··· Akumulatori: Kāpēc ātri sēžās baterija ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kur pirkt kronveidīgos 9V akumulatorus. (5)
Kur pirkt kronveidīgos 9V akumulatorus tā lai būtu atbilstība cenai ar kvalitāti.
www.elfa-distrelec.com pameklē tur. http://www.ebay.co.uk/itm/1x-AKKU-BLOCKBATTERIE-PANASONIC-6AM6-9V-Ready-to-use-mAh-170-mAh-/14128025
4244?hash=item20e4f59924:g:o5AAAOxyYANTajfp
Jebkura praktiski online shop! "kronveidīgie" izceļās ar lielu spriegumu, bet ļoti mazu strāvu. Pamatā cenšos no tiem izvairīties.
Bet ja nav citu variantu - aizbrauc uz ARGUS (Ūnijas ielā). Vai arī ir viens kantoris, kas tirgojas ar visādām eksotiskām baterijām Stabu ielā, starp Tērbatas un Brīvības ielām.
··· Akumulatori: Kur pirkt kronveidīgos 9V ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Jauns telefons aizdomīgi ātri izlādējas (12)
Biju veikalā nomanīt telefona SIM karti pret mazāku, lai var ievietot jaunajā telefonā Samsung Galaxy Trend lite utt., pārdevējs kaut kur aiz sienas nozuda ar visu telefonu uz kādu laiku, tad iznāca ar jauno SIM karti, bet tagad ...
Šiem telefoniem akumulatori ir iebūvēti. Ja vien nav samainīts telefons, tad vaina ir jāmeklē uzstādījumos.

Pie vainas varētu būt:
1. maksimāls ekrāna spilgtums
2. ieslēgti servisi, kas netiek lietoti, piemēram BT
3. izvēlēts 4G tīkls, kuru intensīvi meklējot tiek nevajadzīgi noslogots akumulators
4. darbojas kāda nevajadzīga fona programma.

Ir iespēja apskatīties, kura tieši aplikācija tērē visvairāk enerģijas.
Sim karte slikta´ vai arii Tevi noklaus ās. Mani arii knabs Tādi jau tie smartfoni ir. Lieli,spilgti ekrāni,daudz programmu,kuras darbojas patstāvīgi. Ja vēl ilgāk pasēž Oho,tad akumulators pat dienu neiztur. Tu to telefonu kā lietoji pirms SIM kartes maiņas? Gan jau jaunā SIM ir ar 4G un tur kur sūdīga 4G zona-telefons nemitīgi pārslēdzas no 4G uz 3G un kurina bateriju. S5 vai s6? Izlādējas tikpat ātri, knapi 1 dienu iztur, tā kā arī nav vērts. ··· Akumulatori: Jauns telefons aizdomīgi ātri ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Skrūvgrieža akumulatoru uzglabāšana (9)
nopirku skrūvgriei ar 3 akumulatoriem, mājas vajadzībām reāli izmantošu tikai vienu aķi, kā pareizi uzglabāt pārējos aķus- uzlādētas vai tādas kādas nākušas no veikala?
Skrūvmašīna ar visiem akumulatoriem ir paredzēta lietošanai...nevis glabāšanai!!!
Tā lūk!!!
Cik dzirdēts, pareizi ir glabāt uzladētus, vai precīzāk - nedrīkst ļaut pilnībā izlādēties. Vienīgi, zinot normālo akumulatoru cenas (visnotaļ augstas), šķiet ka ja tiek doti līdzi trīs akumulatori, tie varētu būt diezgan dranķīgi un lietot dabūsi visus trīs, nomainot ik pēc 10 skrūvju ieborēšanas... galvenais neglabā mitrā vietā- lai kontakti neapsūb, tad varēsi lādēt cik uziet, bet nekas nenotiks:) Taisies ieskrūvēt pa vienai skrūvei reizi gadā?Reāli ir tā,ja snāk ko lielāku vākt kopā,tad akumolators jau pēc 1,5-2 stundām vairs nevelk,tapēc arī ir trīs.Glabā uzlādētus,ja darbojies reti pamaini akumolatorus katru reizi.Tas šiem būs veselīgāk. makitas un boshi, visi esot jaaglabaa uzlaadeeti. un ja reti lieto, katru reizi citu labaak nemt neka visu laiku vienu. ··· Akumulatori: Skrūvgrieža akumulatoru ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Vai jauns auto akumulators jālādē? (9)
Ja nopērk mašīnai jaunu akumulatoru, viņš ir jālādē vai nevajag- var uzreiz braukt?
var uzsviest uz laadetaaju, un nelielu straavu, taa teikt, lai buutu 100% pilns, kad uzliec uz autinna. Jo, ja autinnss svaigs, var naakties (daargaakaam markaam ) laadeessanas ECM paarprogrammeet, tas ir, likt autinnam, zinaat, ka akkiitis jauns . Un ssajaa gadijumaa, akkiitim ir jaabuut uzladeetam labi. Jaunam akumulatoram ir jābūt uzlādētam maximāli, jau nopērkot! Uzlādēt līdz galam par sliktu nenāks, bet braukt var uzreiz pēc pirkšanaas man ieteica laikam pec nedēļas vai vēlāk uzlādēt. Ieteicams nobraukt palielus kilometrus-nu 50. ··· Akumulatori: Vai jauns auto akumulators ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Akumulatora kapacitāte X-trail (3)
Nissan X-trail cik lielu akumulātoru (Ah) vajag uz vecā vispār neviena cipara nav
tad jau labāk nepērc, ja šī tēma ir tik sarežģīta, palielijies, ka esi palūrējis treilim zem vāka, visas tanteles tavējās, ieej jebkurā veikalā, pielaiko pēc izmēra, un būs laps ! tik apskaties lai klemmes ir pareizā pusē, citādi vēl kabeļus aprausi mēģinot pievienot. Gads, motors? https://www.tayna.co.uk/Nissan-X-Trail-Car-Battery ··· Akumulatori: Akumulatora kapacitāte X-trail lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kādu akumulatoru--cik ampēru un kādi izmēri vajadzīgi Passat b5 1.8 20v? (27)
Kārtējo reizi nevar piedarbināt auto un ir vajadzība pēc jauna akumulatora. Kādu lai pērku. Vecais ir uz mašīnas un nevar neko salasīt.
Autoveikalaa pateiks, nevajaga njemt ne jaudiigaaku, ne vaajaaku, bet taadu, kaadu razhotaajs ieteicis. Pa manam - 75ah ir par daudz 1.8 motoram. Ja diizelis, tad nu gan varbuut. Paaraak lielas ampeerstundas autinja elektrosisteema nepareizi uzlaadees un akjis aatraak nospraags. Izmēri akumolatoru un dodies uz veikalu..
Bet normālā veikalāzinās ko Tev vajag droši pietiks ar 75Ah.
Tikai pamēri izmērus
Galvenais skaties lai izmēri atbilst un klemmes pareizajā pusē. Vislabāk iebrauc kādā sakarīgā bodē, kur pārdevējs spēs gan atrast pareizo gan uzreiz arī samainīt. jaa , klemmes var buut vissas malaas, un + ar - var buut gan kreisajaa, gan labajaa utt.
Akkim vissvariigaakais ir laba, uzticam, ar garantiju razzotaaj firma.
Un , silti iesaku , paarbaudiit, kaa tas autinns laadee to akkiiti...slodzze, un bez slodzes.
http://www.passatworld.com/forums/b5-garage/248616-battery-replacement-b5-passat.html ··· Akumulatori: Kādu akumulatoru--cik ampēru ... lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
AKB vecums nav noteicošais..., svarīgs ir tā stāvoklis! Un vispār, Postremo pareizi jautā, par kādu AKB iet runa? :) Man uz auto vēl joprojām stāv 9 gadus vecs AKB, un nesūdzos, citiem jau 1 gadā nosprāgst.... parasti uz aķīšiem ir virsū gads un nedēļa kurā ´´pagatavots´´...bet kada tam nozine ja viņš darbojas vai nedarbojas? Lai smadzenes Palādē!!! kaada akumulatora? Viegla autinna? Telafona? ··· Akumulatori: Kā noteikt akumulatora (AKB) ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kāds šķidrums jālej akumulatorā? (8)
Līmenis par zemu. Destilēts ūdens vai sagatavots šķidrums
izgaro ūdens...sāļi paliek :) Sandra atsvaidzini ķīmijas stundas :) Sandra, šo speciālo šķidrumu sauc elektrolīts. Ja akumulatora šķidrums ir dabīgi izgarojis, tad papildina ar destilētu ūdeni. Lejot nevajadzīgi elektrolītu, kas ir skābe, skābes koncentrācija akumulatorā pārsniedz pieļaujamo līmeni un akumulatorā esošās svina plates tiek pastiprināti "saēstas". Rezultātā akumulators beigts. Jāpamēra elektrolīta blīvums. Ja uzlādētam akumulatoram ir zem 1.27, tad papildina elektrolītu, ja blīvums ir 1.27 vai vairāk, tad lej destilētu ūdeni. Noskaidro elektrolīta blīvumu! Bet diezvai to darīsi! Destilētu pielej un būs ok. Tikai destilētu ūdeni. Pēc tam pielādē līdz galam, un blīvumam jābūt OK. destileets uudens, jo pielejot elektroliitu, un peec tam uzlaadeejost to, bliivums buus par augstu. Un akkiitis nokalpos labi, ja pusi no sava muuzza.Vispaar, jautaajums, kaapeec tas liimenis ir par zemu palicis? Apgaazaas, paarlaadeji (uzvaariiji) , vecs jau? ··· Akumulatori: Kāds šķidrums jālej ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu