Metināšanas maska.

Man dēls, labu gribēdams, uzdāvināja hameleonu. Taču pēc aptumšošanās tā bilde tik miglaina, ka neredzu kā klājas šuve. Vai hameleoniem visiem ir sliktāka redzamība kā caur parasto tumšo stikliņu, vai tikai lētākajām? Ar redzi man viss kārtībā, vismaz caur parasto masku saskatu katru sīkumu.

neko      Nē parasti redzamība nav sliktāka. Tev viņa vienkārši pārāk tumšā režīmā noregulēta?

runcs51      Hameleonu var regulēt....

anis      Parasti tā nav. Lētajām reizēm trāpās aptumšošanas intensitātes plankumi. Varbūt tas ir tāda veida brāķis. Jāiet skaidroties ar tirgotāju!

lapsa_13      Ieskaties,vai uz stikla nav virsū aizsargplēve,turklāt pārbaudi abas puses.

qwertyjs      Metināšanas maska. foto A ko tas delay nozīmē?

vilks28    1 Deli ir cik ātri maska ataisās vaļā, ja tā var teikt.kad beidz metināt.
Aivar pat lētās strādā normāli , domāju ka brāķis , vai neesi noņēmis plēves no visiem stikliņiem. Ja esi pieradis ar veco , tad to arī lieto . Ja strādā ilgstoši un ar lielām strāvām , viņas tomēr bojā redzi, bet tas nav tavs gadijums.

janis4510      Normāls hameleons sākas vismaz no eirikiem 100 vai sākot no astoņdesmit!lētie hameleoni citreiz dzīvo paši savu dzīvi,regulē vai neregulē viņu!esmu saskāries pat ar to ka viņš pats pārslēdzas kad grib un kā grib!

kosrem      Skaidrs ir viens, hameleoni elektrometināšanai neder.

anis      Jā, tās skābās vīnogas... Man ir arī par padsmit ērikiem-nekādu sūdzību! Tikai no veselas kaudzes gan izmeklēta. Plastmasas robustas-jāpiestrādā,skatlaukums mazliet mazāks,bet par to naudu... Par dažām funkcijām vispār var pastrīdēties. Uz galda jau var ar jebko,bet sarežģītākos brīžos-pat negribas atcerēties.

runcs51      Man ir lētais hameleons,iet jau kādus 6 gadus un nekāda vaina....

av2    2 Man darbaa metinaataajam ir Lincoln firmas maskas. Laikam bija ap $140. Uz baterijaam, jo taas, kas laadeejaas , tipa, no saules gaismas....nefigaa ilgi nestraadaa. Peec gada saakas probleemas. Vismaz manaa variantaa, kad visus darbus daraam garaazzaa. It seviskki nezinaamu firmu izcelsmes tomer neiesaku nnemt.

vilks28    1 av2 , gaismas elements ir praktiski visām un bačas arī . Bačas ir jāmaina , kā kuram modelim. Ir modeļi ar nenaināmām bačām kuras palādē gaismas elements . Tādas iet vidēji 5 gadi. Galvenais ir elememta kvalitāte un sensoru daaudzums 4 ir labi 2 nu tā , garažai. Ja uz elementa atrodiet tādu ciparu rindu , nu piemēram EN 1/1/1/1 tad labs filtrs. Ja tādu 1/2/2/2 tad nē, Tie ir četri filtru parameti , var tur būt kāds 3 tanī rindā , tad bēdz no tādas.:D.

mareus      Patrāpījies brāķis,es kā metinātājs labāk iesaku parasto masku vai hamelionu no vidējā vai dārgā gala.Ar lēto galu sabojāsi sev redzi,tās var lietot mājā garažā reizi nedēļā. 2020-04-12

jurks      Man ari ir lētā gala maska, bet darbojas labi! Pat juvelier metinājumiem ok. Uz dienasgaismas lampu reaģē, tā neder priek§ apgaismojuma! 2020-11-05

Samurs      Sveiciens, kā galu galā ir iznācis? Vai noskaidrojās, kas par lietu ar to masku?
vismaz pašam pieredze, ka hameleons dod ērtāku strādāšanu. Pēc aptumšošanās bilde ir visai skaidra - kā pareizi teica, jānoregulē atbilstošais aptumšojuma līmenis (varbūt tas potenciometrs pabeigts?)un jāseko aizsargstiklu stāvoklim - tie ar drīzi var tikt aizkvēpināti, ja nākas metināt kādā šaurā vietā, kur grūti normāli piebāzties. Un opcija par paša filtra defektu arī nav bez pamata.
Bet tiešā atbilde - ar hameleonu arī var redzēt pat ļoti labi. (pašam ir pāris Marpol lētā gala maskas, tiku pametinājis ar Esab Warrior - īsti atšķirību nesajutu)
2021-10-02 07:54

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu