LMT viedtelevizija + internets

Kādas atsauksmes par šo komplektu, tagad domāju , vai pieslēgt vai nē ? Mājās padaudz iekārtu 4 datori, 2 televizori, vai internets nepievils un vai vispār var pieslēgt 2 televizorus , vai atsevišķi jāņem vēl viena iekārta ? LMT viedtelevizijas klienti esat apmierināti ?

Valdis_17      Sveiki!
Ar datoriem problēmu nebūs, televizoru var gan pieslēgt tikai vienu ar standart komplektu, otram TV jāņem otrs dekoderis

NOWL      man viedā jau gadu! ir ok! katram teļukam vajag atsevišķu viedo kastīti. savādāk redzēsi pa visiem TV vienu un to pašu.

BOLTONS      Sveiki! Nezinu kā ir ar LMT,bet Lattelekom TV+NETS var pieslēgt vairākus TV un ar rūteri var darboties līdz 250 datoru vienlaicīgi.Domāju ka LMT tālu nevar atpalikt.

NOWL    1 lattelecom visur nevar ievilkt internetu, pat pa vecajiem sakaru kabeļiem ar neiet( man pieredze vecāku mājā, kur bija lattelecom pieslēgums), kur nu vēl citās vietās, kur vispār nepinas viņu tīkli. Neko nezinu par lattelecom, bet LMT vienai viedajai kastītei- viens televizors, par katru citu, arī jauna abonēšanas maksa. Datorus un viedos telefonus protams caur rūteri var slēgt cik vēlies, ja vien 4g pārklājums normāls.Man patīk tas LMT sauklis: "viedtelevīzija , katram sava" Reāli laikam tā arī ir :)
https://viedtelevizija.lmt.lv/lv/

janisb    1 LMT ieteiktu paņemt patestēt, ir dzirdētas sūdzības no koļēgām ka vienā otrā vietā gadās punkts pārslogots, gļuko nets, televīzija vai abi

Sallija2      Viņi taču kādreiz zvanijās un piedāvājas lai paņemu par velti nedēļu patestēt. Paņem, ja jau tas neko nemaksā un novērtē vai tev der! Maniem vecākiem Lattelecom piedāvāja tikai 20 mbit/s, sākumā likās maz, bet reāli ir pilnīgi pietiekami un speedtestā pat tas ātrums ir ap 27-29 mbit/s un viss strādā labi. Gan tv, gan 2 planšetes un viedtelefoni.

orthodox    2 Nu tas ir atkarīgs no vietas. Ja baigā "Tūpliena", tad nevajag. Man čomam baigi raustās, bet tas pie Lietuvas robežas. Ieteiktu painteresēties apkārtnē, vai kādam ir un tad skatīties. Uz testu paņemt nepalīdzēs, man exsievai šitā bija, paņēma uz testu. viss ir ideāli, tikko paņēma par naudu, viss raustās, nekas neiet, helpdesks palīdz vienīgi ar pārstartējiet un tad skataties...

Valdis_17    1 Jā, ja tornis ir mazjaudīgs, tad tiešām pārslogojās, faktiski izpaužās uz televīziju, uz internetu nevar pamanīt, jā ātrum aizmaiņa internetā nav tik labi ievērojama.

estepat    1 Nenormāli būtu pat, ja savai kaprīzajai sievietei ar četriem datoriem un diviem tv- džeks izpalīdzētu ar interaktīvo Lattelecom televīziju abos tv un neierobežotu LMT internetu, lai nedod dievs viņai nebūtu jāuzkopj māja vai jāpagatavo ēst, atraujot abas acis no sešiem ekrāniem...;)

zolidais22      ņem droši, tikai paseko līdzi, lai uzstāda uzreiz arī āra jumta antenu ineta signāla uztveršanai - to LMT dod par brīvu. Antena nodrošina stabilāku savienojumu ar bāzes staciju un algoritms ir (mājsaimnieču līmenī) - lielāku ātrumu nodrošina tam, kam ir stabilāks savienojums.

Skywolker      Ņemiet Netflix tv vietā. Var skatīties 4 iekārtās ar premium paketi. 2020-08-23 11:19

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu