Zāles pļāvējs slāpst

Kāpēc slāpst zāles plāvējs, benzīna... Iedarbināt vaaru, bet izskatās, ka neaiziet degviela,,, Ko darīt? Vai sažuvis benzīna sūknis?Svece? Kas vēl?

jurks      Var būt dīzīte ciet! Uz mirkli iedarbojas un tad noslāpst!

derevnja10      Man bija līdzīgs gadījums. Izjaucu visu, domāju, membrāna. Ha, izrādās degvielas trubiņa tajā vietā kur iet bākā, no iekšpuses ieplīsusi un sūc gaisu.

grifs      Jāskatās, kas par dzinēju! Ja vecais 4 HP, tad membrāna. Ja 5/5.5/6 HP, tad visticamāk, ka karburatora adata netur. Ja ĶTR, tad kas to lai zin...

klunijs    1 Kas notiek ar gaisa filtru? Varbūt pilns ar zāli?

rihtigais      Mans gadījums bija šāds - Pļaujamais 30 minūtes strādā, tad noslāpst, silts nelec, atdziest - atkal var iedarbināt un 30 minūtes pļaut, pēc tam viss no gala. Meistari izteica domu, ka jāmaina magneto, kurš maksā iespaidīgi. Beidzot pats izpīpēju - biju pļāvējam pazaudējis degvielas tvertnes vāciņu, nopirku jaunu identisku, BET izrādās, ka tam nezin kāpēc nav atgaisošanas cauruma(!) izurbu mikroskopisku urbumu un nebija jāpērk jauns magneto, jo pļāvējs strādā kā pulkstenis.

777ivars    1 Vispirms jāizjauc un jāizmazgā gaisa filtrs un karburators, tad jāpārbauda vai degviela tiek līdz karburatoram utt, ja par to īsti nojēga nav, tad labāk pie meistara.
Ar sveces mainīšanu un riteņu pumpēšanu šoreiz nebūs līdzēts.

etc    1 Vajag paskatīties, vai nav aizaudzis ciet izpūtējs. Reiz tā bija benzīna zāģim - iedarbināt var, bet dodot gāzi, nebija jaudas un bieži slāpa nost. Pašam tobrīd nebija sajēgas, kas noticis. Meistars noņēma izpūtēju, iztīrīja, salika - zāģis atkal kā jauns.

meseris  1   Nomaini karbūža blīvi.Pa ziemu izžuva(sakalta)...7eu un problēma pazudīs.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu