Cik dekoderu var pieslēgt caur vienu antenu

Cīk maksimāli var pieslēgt virzemes tv dekoderu pie vienas antenas ar vai bez pastiprinātajiem?

aston      To laikam var noskaidrot tikai izmeginajumu celjaa :) Droshi ka ir atkarigs no signala stipruma in antenas uc.

Ingucits      Cik vien grib. Atkarīgs no jaudas

janisb      Atkarīgs no antenas un pastiprinātāju skaita...

Postremo    1  foto Jaliek stipraa (ja pataalaak no tornna ) , vismaz kaadi 15-20 db , labas kval;itaates antenaa, kvalitatiivs kabelis , normaals RF sadaliitaajs/pastiprinaataajs (HDTV Distribution Amplifier ) un tas var vilkt daudzus telvizorus, piemeeram, 8 .

dzintars45v      Divus,ja ir normāla antena noteikti,tālāk jāskatās,kā jau te kolēģi pieminēja,eksperimentālā veidā,jautājums nav īsti korekts,sāk ar to cik tv tev vajag pieslēgt,tagad tak ir mobilie risinājumi,kad par vienu samaksu,var skatīties tv visās tavās ierīcēs.

klavina  1   Man mājās ir četri televizori,bet katram dekoders,bet antena ( šķīvis viens ar spēcīgām uztveršanas galviņām).

Satan      Te nu ir putra(es par tevi"klaviana":)....Biedrs /Postremo/ pareizi saka vajag normālu spliteri.
Pastiprinātāju vispār nafig nevajag!
Kā jau šeit minēja-normālu jagi tipa antenu.
Nu maksā padārgāk.Toties rezultāts neizpaliks :)

klavina      Satan.....kādēļ putra? Skatos vairāk,kā 100 programmas,kvalitate laba,kādēļ putra? Ja sadomāju uz citu telpu,pārlieku kabeli un uz priekšu!

Satan    2 Tu mineeji ka Tev SAT,bet autors jautaaja par virszemes.Un SAT signaala stiprumu nosaka shkjiivja izmeers neviss LNB :)

juris65       foto ir LNB (galvas) ar 4 izejām- tur arī iespēja pielikt 4 receiver, tikai jāpalaiž caur DiSEqC 2024-05-03 16:27

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu