Ūdens sūknis akā

Vai te ir kāds,kas saprot un var pastāstīt,vai palīdzēt pievienot ūdens sūkni akā?

titotito  1 1 Pirms sūkņa obligāti pretvārsts jāliek(nav svarīgi kur ,bet pirms sūkņa ieejas),tālāk no sūkņa izejošā caurule un noslēgventils,un tālāk pievieno esošajiem tīkliem.
Pie šukņa palaišanas ,piepilda sūkni ar ūdeni (pa augšējo korķī),tad 1-2 min darbina ,izslēdz,izskrūvē uzpildes korķi ,izlaiž lieko gaisu,uzpilda sūkni ar ūdeni ,aizskrūvē korķi un atkal darbina 1-2 min,šo darbību atkārto līdz sūknī sākt augt spiediens 2.bar un vairāk.

lovemedo  1 4 Kāds sūknis, iegremdējamais vai augstspiediena? Piemēram iegremdējamais ir piesien striķi, uzspraud šļauku, to pieskrūvē ar savilcēju, ielaid ūdenī, un pieslēdz pie strāvas, kad spaiņi piepildīti, slēdz laukā no strāvas.

AivarsN  1 3 Iegremdējamais vibrosūknis var arī piepildīt ūdens boileri mājas bēniņos. Būs krānā ūdens pat tad ja pazūd elektrība.

Menestins    2 Ūdens sūknis akā foto Depiņā nopērkamais sūknis "Ručijok"....
Liekas ap 16 - 22 €
Piedien pie troses ( striķis nopūst ātri )uzmauc šļūteni un laiž akā iekšā. Ražība nav pārmērīgi liela , taču dārzam toč pietiek. Šādu liek parasti arī piemājas dīķos dārza laistīšanai.
Trosi ieteicams pirkt ar pvc izolāciju, jo tad tā kalpos kaut desmit gadu...
Un šļūteni pievienojot iesaku izmantot žņaugu....tāds metālisks gredzens ar skrūvīti nospriegošanai.
Ātri.....lēti....un pa fikso.......

arnisb      Dārzu laistīt ar aukstu akas ūdeni nav prātīgi, tas jāuzsilda. to var izdarīt kādā palielā toverī kurš novietots kādu trīs metru augstumā lai atkal nav jāpumpē no tā, bet tek pats uz leju kad vajag.
Bez tā bunduļa var strādāt, tas ir spiediena kompensators kurā dārza laistīšanai ne īpaši vajadzīgs, TAS bundulis vajadzīgs automātikai lai tā varētu laicīgi ieslēgties un pa šļauku vienmērīgs spiediens nāktu. Ja nav automātikas tad nav ne vainas tā pat, tik jāatstāj krāns vaļā kad ieslēdz vai izslēdz sūkni.
Akās arī nebūtu vēlams likt vibrosūkņus jo tie pievibrina aku ar smiltīm. Ir redzēti gadījumi un cilvēki nesaprot kāpēc vibrosūkņi beidzas nost un akā ar katru gadu mazāk un mazāk ūdens :)

animato    1 un es teiktu, ka pirkt ko Depo nav droši. Piemēram- es it kā nopirku sūkni Grundfos apkures katlam. Dārgs, nav ražots ĶĪnā. Kasiere noskenē kasti, čeks ir kā garantijas talons.Pēc 2 mēnešiem sūknis pārstāj darboties. Nesam uz darbnīcu, ar čeku. Tur atklājas, ka numuri nesakrīt. Tas viens. Un izrādās ka sūknī ir ūdens. Bet manā katla telpā ūdens sūknī nevarēja nekādīgi nokļūt.Loģisks jautājums-kas notika? Manuprāt tā- kāds atnesa savu beigto sūkni, samainīja ar jauno, savu beigto ielika kastē un aizlīmēja. Vai kādam pircējam ienāk prātā izņemt no kastes un salīdzināt numurus? Runa ir par Depo Berģu šosejā. Un pērkot dajebko- lai kase skenē ne kasti, bet aparātu.

guntis777      ieliek ūdens sūkni akā tad pretvārstu un tālāk jau ko pats vēlas ir jāvelk tālāk

Students02    1 Veikalā uzprasies, lai Tev pastāsta par sūkni, kas ātrodas uz akas vāka...apmēram, cik augstu (cik tālu) tas sūlnēs ūdžu.
Tad palūdz, lai to nokomplektē ar cauruli, kas iet akā, blīvēm, lai to cauruli var uzmaukt uz izvada un to pieskrūvēt, starpā liekot blīvi...apsmērētu ar kādu eļļainu ziedi (sviestu) un pretvārstu ar sietiņu caurules galā! Caurules garumam jābūt tādam, lai tas iet iekšā akas ūdžākādu metru... un parādā pa kuru caurumu sūknim būs jāuzlej ūdža (jāatskrūvē plastmasas skrūve, jāuzlej līdz lūpai un mudīgi jāaizskrūvē ciet), ja gribēsi sākt sūknēt!
Akai uzmontruē koka dēļu vāku, ko sanaglo ar šķēskokiem. Izzāģē caurumu un pieskrūvē sūkni ar divām koka vai riktīgākām skrūvēm un uzgriežņiem...pie vienas masas vadu pieskrūvē un otru galu ieroc zemē! Sūknim būtu jāstāv paralēli akas vākam (horizontāli). Pats izmantoju sūkni, kas dod ūdžu vismaz 7-8 metru augstumā!
Lai pumpējas slapji!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu