pieslegt lustru

Sveiki! Vajag pievienot lustru. no griestiem nak 3 vadi, bet lustrai ir tikai 2 vadi kas savieno 2 spuldzes.Jautajums, kur spraust tos 3 vadus?

Kekss    1 1. Zvans elektriķim. 2. Ievelc trešo vadu. 3. Nogriez trešo vadu.

AivarsN  1 2 Vai nu pārtaisīt lustru,tā lai katru spuldzi var ieslēgt atsevišķi,vai pienākošo lieko vadu noizolēt un atstāt nepievienoti,līdz kādreiz iegādāsies lustru,kuru var ieslēgt ar diviem slēdžiem pa daļām,cik nu dotajā brīdī tās gaismas vajag.

lielazive    4 Keksa pozīcijas var koriģēt:
1. Nogriez trešo vadu.
2. Zvans elektriķim (jo nekas nedeg)
3. Elektriķis atjauno trešo vadu

hashashiin      visvienkāršākais ieslēdz elektrību un slēdžus, un piešauj klāt diviem no vadiem kādas galda lampas štekera kontaktus - ja spuldze iedegas, tad būs īstie vadi. slēdzis sienā gan darbosies tikai viens no diviem.
var nošmaukties, lai gaisma ieslēdzas pie jebkura no slēdžiem, bet izslēgšanai būs jāizslēdz abi šā vai tā. šajā gadījumā jāatrod tie divi vadi, starp kuriem spuldze nedeg un tie jāapvieno.
galvenais, ievēro drošību - skaroties klāt plikām rokām, vai ar elektrību vadošiem neizolētiem priekšmetiem izslēdz korķus, tikai sienas slēdži nebūs līdzēti.

StoneHeart    1 Zilais un brūnais vads nepieciešams EL pieslēgumam. Zaļi dzeltenais ir zemējums, to jāslēdz pie zemējuma spīles, ja tāda paredzēta, bet nav obligāti.

StacyQ      Labāk tomēr elektriķis, jo pašai nodarboties ar tik bīstamu lietu kā elektrība, riskanti.

Rinkulis      1) Sienas slēdzī ir 1 slēdzis, vai 2 ?
2) Iepriekšējā lampa slēdzās kā? Vai varēja ieslēgt visas lampas, vai dalīti?
3) Vai tev ir fāzes indikators? Tāds skrūvgriezītis ar lampiņu galā (ja kas - viņš nav dārgs - kapeikas)
4) Vai tu gribi, lai visas lampas slēdzas uzreiz (ar vienu slēdzi), vai sadalīt pa daļām?

daimond  1   1.- Griestu nulles vadu pie zilā(abu paralēli pieslēgto)lampu vada. 2. Pārkniebt melno lampu vadu, un katru no tiem savienot ar vienu no diviem(vienas un tās pašas)fāzes vadiem. P.S. var pa lēto- saskrullēt un noizolēt ar izolenti vai kādu skoču, vai pa dāro- profesionāli savienot ar speciālām trim skrūvējamām 2,5kv.mm. vadu savienojuma spailēm.

StoneHeart  1 1 Zilā klemme pie zilā, brūnā pie melnā, zemējums pievelkas ar skrūvi vidū - apzīmējums eglītes formā...

daimond      0. Ja ir ieslēgts spriegumam pievienots trīsvadu dubultais slēdzis, tad ir jēga pārbaudīt(vislabāk ar divspaiļu universālo 1&2fāzu indikatoru), kurš pie griestiem ir nulles vads, un kuri divi ir fāzes vadi 1.- Griestu nulles vadu pie zilā(abu paralēli pieslēgto)lampu vada. 2. Pārkniebt melno lampu vadu, un katru no (protams~1līdz2cm at-izolētiem) galiem- savienot ar vienu no diviem(vienas un tās pašas)fāzes vadiem. P.S. var pa lēto- saskrullēt un noizolēt ar izolenti vai kādu skoču, vai pa dāro- profesionāli savienot ar speciālām trim skrūvējamām 2,5kv.mm. vadu savienojuma spailēm.

av2      meitenes jau lampas passas karina? Kur pasaulite vellaas...:(
Ja lustrai ir 3 vadi, var jau buut, ka ir dazaadi rezziimi paredzeeti - visas lampinnas, un tikai dazzas.Vajag testeri, paskaties kura ir "masa" lustrai, kuri fazes vadi.Griestos drossi ka ir tikai viena faaze, un nulle.
Nu tik tiessaam riidzenieki, nu tad pielieciet vinnai to lampu kaads , a?

Mavs    3 Ja Tu to visu darīsi pati, Tu iedzīsi mazvērtības kompleksos 90% "vīriešveidīgo", kam šāds darbs būtu par sarežģītu ! :)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu