Diktofons lekciju ierakstīšanai

Atsākas studijas, kur pasniedzēji runā tik ātri, ka neko nevar paspēt pierakstīt, tāpēc ļoti vajag diktofonu slēptajiem ierakstiem.
No konsultantiem neviens nevarēja palīdzēt:
1. Elkor veikalā pie Katedrāles konsultants, kurš runāja ļoti sliktā latviešu valodā, pateica, ka diktofoni uztver tikai 2-3m attālumā, kad pateicu, ka man vajag lielai auditorijai, teica, ka neko nevar palīdzēt.
2. Galerijā Centrs RD Electronics konsultants jau bija mazliet gudrāks (bet maza diktofonu izvēle, dārgākie tikai 60eur), teica, ka klāt vajag mikrofonu, lai dzirdētu lielā auditorijā, bet pie viņiem mikrofoni nav nopērkami.
3. Origo tādā pašā RD Electronics veikalā konsultante sieviete arī teica, ka diktofoni uztver 2 m attālumā, ka viņiem jau bijuši gadījumi, kad pērk lielai auditorijai, bet secinot, ka neko tur nevar dzirdēt. Kad pati sāku prasīt - ja klāt būs mikrofons, tad dzirdēs? Viņa atbildēja, ka nezin vai un kur tādi mikrofoni vispār nopērkami.
Cik gudra aizbraucu cerībā saņemt padomus diktofona izvēlē, tikpat gudra atbraucu mājās :(((

Iesakiet man diktofona modeli un kuru mikrofonu vajag klāt. Nevienā veikalā tādu mikrofonu nebija, tāpēc nezinu kā izskatās, kādu vajag. Ja man klāt būs mikrofons, tad ir garantija, ka varēs uztvert lielu auditoriju jeb tāpat risks ir pirkt? Kā to visu labāk noslēpt un kur, lai mani nepieķer un neizmet no studijām?

LAemanuella (2014-08-05 11:35)  1   Jaunajos telefonos nav jau iekšā diktofons?????, bet laikam tu ieraksta laiks ir mazs..

MrML (2014-08-05 11:41)      Noliec diktafonu netālu no lektora.
:)

hefny (2014-08-05 11:41)      hmmm...studijas domātas tiem,kam jau ir iepriekšēja sagatavotība augstskolai,nevis tādiem,kam augstskolā vajag diktēt,kā piecklasniekiem-bērnudārzam!!!Arī rakstīt un domu pierakstīt studentam būtu āmāk!!!un studēšna ir arī literatūras lasīšana pastāvīgi un patstāvīgi nevis svešu textu iepostēšana savos bakalaura darbos!stulbums tagad ne studenti-apmēram 80 %,kam būtu jāatkārto skolas gaitas sākot no 8. klases! sorre, bet stulbums laikam ir bezgalīgs, īpaši kārē pēc paša nepelnīta diploma!

marselis (2014-08-05 14:18)      diktafonu izvele milziga-,ta ka jaskatas, kas patik
atskiriba cik gigus grib ierakstit,aka dziv.ilgumus,
kada jutiba ,
kada palaisanas-,ieraksta sistema

verts nemt-,kur palaisanas sistema ir balss-,skana
klusuma vins neaktivs,atskanot balsij -iesledzas - ieraksta

par mic.,jutibu(iebuvets)-,....vairak ka 5 m,viss atkarajas no telpas akustikas,skanas virzibas un runataja balss spilgtuma

atsevisku mic.var nopirkt-,kaut tads ka PC.mic.deres.
-, ir specialie,piesprauzamie pie zaketem(pildspalvu forma,utt.),
kuri ir ar virzitu darbibas lauku...
ta ka seit izvele ari loti liela!
Ir iespeja iegadaties mic.ar loti sauru virzitu lauku
kur no lielas runajosas auditorijas var atdalit konkreto runajoso personu (15m att.,versums 1m.r.)
attalumi ir dazadi-,vairaku 10m attaluma

ir PC progas-,..bals analizatori
kuras iznem tikai vienu vienigo sarunas balsi,
tehniskas iespejas grandiozas!

janisb (2014-08-05 22:23)      Nav starpības cik lielā telpā raksti, būtiski ir cik stipra skaņa, cik jūtīgs mikrofons un vai mikrofonam nav virziena ierobežojumi.

plikaaKAAJA (2014-08-06 01:40)      normālā telefonā var ieraksīt, ausī atskaņot, un viss darīC!
Bet- daudz ērtāk ir sekot un domāt līdzi.

riks (2014-08-08 09:54)      jēga no miķa, ja tas labāks par iebūvēto vai ja tas ar transmiteri iekšā - var nolikt pasniedzējam pie deguna. nekā nelegāla lekciju ierakstīšanā nav, par to neštrāpē un no skolas ārā nemt. pa manam no svara, lai var ielikt micro SD karti, lai nav rijīgs un labi būtu, ja ēstu AA, ne AAA. un, saprotams, jūtība. meita, kad studēja, lētu SONY jūzēja un mierrīgi, no vietas. pa lielam Sony un Olympus kraujākie. ieej Sony centrā ALFĀ, tur džeks cērt zivtiņu.

Trakmens (2017-07-17 18:18)      šitādu mikrofonu vajaga: http://kemshop.hu/image/cache/catalog/puska_mikrofon-500x500.jpg
filmās rāda, ka sēžot mašīnā var dzirdēt, ko istabā runā :)
iespējams, šis kautkam der: http://lv.797microphone-hin.com/microphone/smartphone-microphone/compact-and-mini-directional-microp
hone-for.html

kosrem (2017-10-14 11:43)      Ja studiju grupā ir vēl kādi, kas nav apmierināti ar diktēšanas ātrumu, uzrīkojiet sapulci ar pasniedzēju un izsakiet savas pretenzijas.

Līdzīgi jautājumi
Diktofons intervijām (4 atbildes)Diktofons (4 atbildes)diktofons (13 atbildes)Diktofons (5 atbildes)
Līdzīgi jautājumi:

Diktofons intervijām (4)

Diktofons (4)

diktofons (13)

Diktofons (5)

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu