Universālās TV pults programēšana

..palīdziet blondīnei! :))
ir nopirkta universālā pults.... ir televizors,kuram vecā pulte ir pagalam. Kā saslēgt jauno pulti. Ir kodu grāmatiņa, Ir tv / samsung/ sarakstā,ka der. BET nekas nenotiek. Parādiet man uz pirkstiem lūdzu,kas jādara un kādā secībā. Un kurā brīdī jāievada tie kodi?
Plasīju netā,ka jāspiež pogas tv un set vienlaicīgi---- bet tai pultij pogas set nav :(

JurisK  2 3 Cerams, ka bateriju ieliki? vecā pults tiešām beigta, varbūt televīzors neredz pulti? It kā tur viss ir vienkārši, ja tiešām nestrādā, nes atpakaļ uz veikalu, lai pārbauda! Jā, ja nav set, varbūt ir enter vai ok - tas tas pats vien ir!

janisb  8 1 Pultij noteikti nāca līdzi kodu sarksts katrai televizorua markai, kā arī aprakstīts veids kā to kodu pultij iebarot, lai viņa saprot ka šobrīd samsūds jākomandē. Lasi instrukciju, angliskajā variantā noteikti ir process aprakstīts.

typhoo  2 1 RTFM

janisb  1 1 Pievienojas typhoo - RTFFFFFFFFM es tak rakstīju ka lāizlasa instrukcijā kādā veida pulti programmēt. Tieši ŠĪS pults instrukcijā, tajā kas uz iepakojuma vai rokasgrāmatā. Pārskati visas valodas, ne tikai LV instruciju, jo kreisos kantoros tulkotās parasti ir pilnīgi aplamas.

Postremo  3 1 pameklee google manual attieciigajai pultei(modelim) Ieraksti : " How to program universal tv remote control ? " . Pat jutubaa ir daudz pamaaciibu.

Postremo  9 2 http://www.youtube.com/results?search_query=how+to+program+universal+tv+remote+control

damn  1 2 Jānomaina universālā pults vai televizors :D

Līdzīgi jautājumi
Iesakiet universalo pulti TV Thomson (4 atbildes)Saplisa TV pults... (11 atbildes)Kur Liepaja nopirkt Philips pulti (4 atbildes)Ka atbloket LG TV pulti? (3 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu