Smart TV

lūdzu apskaidrojiet man uz pirkstiem,lēnām un tā,lai saprastu pat blondīne :) kāda atšķirība parastam led tv no led smart tv ???

Digits  1 1 LED no LED arī atšķiras. Smart TV pa lielam nozīmē to, ka tev TV strādās kā dators ar internetu, tik ar lielu ekrānu. Tipa pults būs kā pele, kur varēsi uz ikonām ekrānā klikšķināt. Būs iebūvēts WiFI, kas saņmes signālu tāpatās kā dators vai mobilais, varēsi tos saslēgt mājas tīklā. Uzlikt filmu uz datora un vai pa vadiem vai bez vadiem skatīties uz sava TV. Vēl visādi navaroti, bet tad jāskatās katrs modelis atsevišķi. Ir 3 vērā ņemami TV ražotāji tagad: LG, Samsung un Philips. Līderis pēc forumos lasītā ir LG, jo ja tu paskatīsies, p., rd eletronic mājas lapā, tad pie navarotiem, kur citiem ir mīnuss, mīnuss, mīnuss. LG visur būs plusiņi. Silti iesaku neņemt mazāku TV par 42 collām un bez 3D, jo vēlāk būs žēl. Bez tam ļoti svarīgi, lai būtu 2 kodolu procesors, kas spētu pavilkt BluRayun 3D filmas no tava pieslēgtā ārēja diska bez speciāla atskaņotāja un lai tavs TV atbalstītu šos filmu standartus. Ja nav pārliecība par to, kādus filmu standarus atbalsta, tad labāk ieiet veikalā un pajautāt vai piezvanīt uz interneta veikalu un arī pajautāt. Normāls TV tagad sākas no kādiem Ls 400. Uz šo brīdi es ieteitu šo modeli: LG 42LA660S. Iekopē lapā salidzini. lv un parādīs, kur lētāk un aprakstus varēsi arī tur palasīties. Vislabākie apraksti LG mājas lapā latviešu valodā

Digits  1 1 Vēl var piebilst, ka tagad pērkot TV, tas nav vairs kā bija lā padomju laikos, kad tas strādāja 10-20 gadus. Tagad ir 2 gadu garantijas laiks. TV reāli nostrādās nedaudz vairāk par tiem 2 gadiem un saplīsīs, ja remonts neatmaksāsies. Nu, tas tāds triks, ražotāju peļņas palielināšanai. Ja arī notiks brīnums un tik ātri sensaplīsīs, tad būs fiziski un morāli novecojis kā tagad 2 gadus vecs mobilais. Un vienalga gribēsies ko jaunu, jo būs izdomāts, teiksim, 3D vietā 5D :D

GarlaikotsLaucinieks    2 Tikai nevajag par tiem 2 gadiem.
Ir arī normāli ražotāji.

GarlaikotsLaucinieks    2 Un arī par 5D baķis. Pat 3D īsti nav iegājies un arī visādi Ambient Light navaroti ar gaisa plūsmas ventilatoriem un spiedienu radošām ierīcēm galīgi nav nekas jauns, tikai vidējais cilvēks tādu nekad negribēs lietot.

Ja lietotājs vienkārši grib sev televizoru, lai skatītos TV pārraides, filmas (arī blu-ray), spēlētu spēles. Nafig nav vajadzīgs universāls ūberkruts televizors, jo, kā mēs visi zinām, specializētas ierīces ar savu uzdevumu vienmēr tiek galā labāk, lai ko arī ražotāji un tirgotāji mums nemēģinātu iestāstīt.

/varētu vēl ilgi izvērsties par kruto "jaunumu" lomu ikdienas dzīvē/

aroganis      un nevajag aizmirst par ANGRY BIRDS klātbūtni Smart TV, kādam tas noteikti būs svarīgi:)

jollyroger  1 1 Es atkal lasīju, ka bildes kvalitātes līderi ir plazmas nevis LED.

wolands      Plazma vēl arvien esot drusku labāka (Panasonic), taču to pēc pāris gadiem pārtrauks ražot. Elektrību ēd daudz vairāk un tagad visi uz LED pārmetušies, neatmaksājas alternatīvu tehnoloģiju attīstīt.
3D ir fufla, pēc tā pavisam neskaties. Internets TV kādreiz noder, ērti ir dažādie interfeisi. Pārējās fīčas no Smart (aplikācijas, utt) neliekas nenieka vērtas. Bet mūsdienās labas kvalitātes matricu var atrast tikai SmartTv, tā ka laikam atkal pirktu Smart, ja būtu jāpērk ...

Jo9  1   ir smart TV, bet nav ne jausmas, ko ar to vēl darīt, izmantoju tik kā parasto TV - ka tik laba bilde un smuki rāda :))
internets pietiek arī datorā un telefonā...

Jo9  2 1 ja nav skaidrs, vai vajag, tad uz reklāmām nevajag uzķerties un pirkt pirkšanas pēc... :)
manuprāt, vienīgais labums jaunam TV - labāka attēla kvalitāte, ja vien iepriekšējais nav pirkts vakar :)

wolands      LED TV tiešām tērē maz elektrības, bet vai tas ir būtiski? Veco skaties 24h diennaktī?
Jauna laba TV kvalitāti redzēsi pārsvarā izmantojot augstas kvalitātes materiālu - tobiš Full HD video filmas vai digitālos augstas izšķiršanas kanālus. Ja skaties standarta TV, atšķirība nebūs tik liela (ja vien vecais TV nav no 80. gadiem). Smart funkcijas izskatās, ka Tev nevajag un droši vien tik drīz nevajadzēs. Paliek ērtība - iespraust flash spraudni TV un skatīties savu filmu no tā.
Bet vai Tev vajag jaunu TV šeit Tev neviens nepateiks ... :D:D:D

a8audi  2   Ja Tev ir vienkārši kabeļtelevīzija vai cita draza, tad pietiks ar parasto LED TV
ja ir HD kanāli un SAT TV, tad protams labāk ņemt plazmu
smart tv ir domāts mazliet slinkiem cilvekiem, tipa skype un citas drazas var pieslēgt pie smartTV tb intenetu un skatīties jūtūbi vai citas drazas
uzdod jautājumu sev, kam tev dārgs TV ?

a8audi      IEsaku aiziet uz ELKOR veikalu pie VEFa un apskatīt visus TV ar ko viņi atšķirās, tur modeļu klāsts ir ļoti liels un lieluma ekrāna
lielāko daļu ar cenu, viss pārējais kaķim zem astes bāžams

Beta      ja plāno pirkt philips, eironikā labākas cenas. ar tām ambilight - inčīgi.

http://www.euronics.lv/t/79533/Televizori/3d-42-full-hd-led-lcd-televizors-philips-ambilight/42pfl50
28k-12

a vajag - nevahjag tv - eassy, - ja ir lieka nauda, vari atļauties un nav citi nozīmīgķi pirkumi plānoti - uz priekšu. jo gribēties jau tev gribas vai savādāk Tu tad par to domātu ;)

daimond      Pirms gada nopirku LG lēto 42collu plazmu PA4500, bez SMART TV, Full HD UN 3D, tērē~93W/h, par 233Ls, bet tagad jau par~333Ls var nopirkt Full HD, 3D, SMART TV LG 42´´plazmu, kas tērē tikai~65W...Kad ieslēdz pilnu krāsu spektru, standarta vietā, krāsas no dabīgi- ne visai smukām(mēbelēm,interjēram, dabas skatiem...) kļūst par nedabīgi superkrāšņām un sulīgām, sevišķi pie trešās- augstākās krāsu piesātinājuma pakāpes, un pietiek ar 50%- krāsu daudzuma regulācijā.

GarlaikotsLaucinieks      Ja jau turpina, tad turpina...

Pilnībā piekrītu, ka pat veca plazmas televizora attēls ir krietni labāks par jauna LED televizora attēlu (pašam ir Philips 42 collu plazminieks un 40 collu LED televizors). Turklāt tās 2 collas tiešām ir ļoti manāmas pat, ja neskaita, ka plazminiekam ir gandrīz 10 apmales ap ekrānu, kādu nav LED televizoram.

Un, ja vienā cenā ir parasts un smart televizors, bet nekas cits būiski neatšķiras, es neredzu iemeslu, kāpēc neņemt to smart.
(protams, ir nianses)

quimera      http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=352516&kas=Samsung-UE46F5300AWXXH-LED-Smart-TV-televizors

Digits  1   quimera, Clear Motion Rate: 100 :( Var jau teikt, ka sim ciparam nav liela nozime, bet tomer tas uzreiz parada, cik jauna gada izlaidums ir konkretatais TV. Sigada diez vai zem 200 vai 300 bus. Ari verojot sporta sacensibas, p, hokeju tam skaitlim tomer ir nozime - labak ripu var sasktiit :)

morpheus      Atšķirība - parastais dumjais TV ir tikai TV, bet gudrajam var pieslēgt internetu, tajā ir kaut kāds pārlūks, uz tā var laist aplikācijas utt.
Īsumā izvēloties TV ir jāvadās pēc praktiskiem vides kritērijiem.
Kur TV atradīsies - cik liela istaba, cik tālu no TV sēž skatītājs - no tā ekrāna izmērs atkarīgs.
Plazma - kino un HD fanātiem - kontrasts lielāks - melnais melnāks. Piemērots vairāk tumšām telpām un vakara kino seansiem.

LCD panelis ir ikdienišķāks, vairāk der gaišākām telpām.

Jāņem noteikti full HD, nezinu vai pat tie HD ready vispār ir vēl.

37"-42" 2-3 metru attālumam pilnīgi pietiek, lielāku nav pat vērts.
Ja maza istaba, pietiek ar 32" ekrāna diagonāli.

Jā un nākamais - kas tajā TV tiks sprausts iekšā - visi tur DVD/blu ray player, spēļu konsoles, dators, AV resīveris.. tas viss jāsaraksta un jāpārliecinās, ka ir nepieciešamās ieejas, izejas TV, lai vēlāk nav jākož elkoņos, ka kaut ko nevar pieslēgt.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu