"BALTICOM".

Labrīt visiem! Kādas ir atsauksmes par "Balticom" paketes (TV,telefons,internets) lietošanu un kvalitāti Rīgā, salīdzinot ar"Lattelecom"? Cenas, servis.

Wan      Cenas vari iecekot www.balticom.lv

Pats lietoju tikai internetu Balticom. Klients esmu jau gadu internets ir pazudis tikai vienu reizi uz 1h, loti operativi novers problemas meistari. Un par interneta atrumu ari sudzeties nevar.

Specs69      1. kā kurā vietā gan jau.
2. reiz biju pie klienta mājās purvciemā. viņiem šī provaidera pieslēgums. tīkla konfigurācija tāda, ka jebkurš šajā tīklā esošais brīvi tiek klāt pie jebkura cita datora tīklā - mierīgi var rakāties pa kaimiņu kompjiem kā pa lielvekala plauktu.

Maverick      Tehnisā ziņā - abi labi.
Vairāk patīk Balticom serviss - ja ir kāda problēma, tā tiek novērsta daudz ātrāk, turklāt beigās speciālists pārzvana un pārvaicā, vai viss ir ok un vai sūdzību vairāk nav. A zvanot uz "Lattelekom" servisa dienesta numuru, atbild tikai stulbi skuķīši, kas neko vairāk par "paldies, jūsu sūdzība ir iereģistrēta", pateikt nespēj. Bet "Balticom" otrā galā ir kompetenti speciālisti, ar kuriem problēmu var risināt citā līmenī.

never_pa      Regulāri bija/ir problēmas, it īpaši, kad ir slikti laika apstākļi. Un problēmu nenovērš ātri! Bet nu tur, kur mitinos citas neta iespejas nav, diemžēl!

lindigais      Pati nelietoju, bet esmu dzirdējusi tikai labas atsauksmes...attieksme ir ļoti laba, servisa līmenis labs...atnāk visu sataisa, paskaidro un vēlāk atzvana, lai pārliecinātos, ka viss ir kārtībā.

dviiniite      Nedzīvoju Rīgā un pieejams ir tikai Lattelecom- pie pirmās izdevības atteiktos! Ierobežojumi kaudzēm , pie tam neinformē par papildus izmaksām.

dviiniite      Tas ko minēju iepriekš ir uzņēmumam.

Kā privātam lietotājam varēja iztikt, lai gan tie rūteri kurus viņi iedod ir zem katras kritikas un par pasakinām cenām, kuras viņi slēpj.

nakc    1 Neko labu neesmu dzirdējusi.
Man ir lattelecom, nesūdzos.
Maverick, man gan Lattelecom parasti uzreiz nodod sūdzību tehniķiem, problēma uzreiz tiek novērsta un viņi vēl atzvana un pārliecinās, ka viss ir kārtībā.

Maverick    1 nakc - pofig, cik ātri nodod informāciju, bet ja būtu iespēja parunāt pa telefonu pa tiešo ar kompetentu speciālistu, 80 % problēmu tiktu atrisinātas uzreiz, nevis tad, ja jārunā caur absolūtiu nekompetentiem "tulkiem" !

Pepsis      Man ir Balticom internets+tv... Problēmu nav bijušas, kliente esmu jau gadu.. Pa vidam mainīju dzīvesvietu ņemot Balticomu līdzi...
Neta ātrums mani apmierina, tv kanāli +/- arī.
2014-01-14

Rudenszieds      Man ir tikai labas lietas, ko teikt par Balticom. Esmu kliente jau daudzus gadus. Tehniskas problēmas ir bijušas ļooooti reti, un ja arī ir, tad esmu saņēmusi ziņu, kas notiek un kad tiks novērstas. Tā arī vienmēr ir bijis. Ja kaut ko kā "blondīne" nesaprotu par tehniskām lietām - droši varu zvanīt un man satbildēs cilvēks, nevis robots, kas izdarīs un izstāstīs visu, kas nav skaidrs (tā man bija, kad nomainīju TV). Kad nesāka darboties pults, meistars atbrauca uz mājām un bez maksas apmainīja. Reiz visā mājā nebija elektrības, kas nekādi nebija saistīts ar Balticom. Taču viņi man piezvanīja ar tekstu - redzam, ka pašreiz jums nedarbojas mūsu pakalpojums, vai kaut kas ir noticis. Un apņēmās vēl no savas puses noskaidrot, kas ar to elektrību notiek un kad tā atkal parādīsies. Utt. utjp.
Par Lattelecomu jeb Tet nevaru teikt neko labu saistībā ar klientu apkalpošanu un attieksmi pret klientu tieši, kad bija jāizdara viss, lai atslēgtu viņu pakalpojumus. Nekad vairs ar šo attieksmi negribu saskarties.
2024-03-16 20:48

kwinta      Pagājuši 13 gadi. Interesanti, vai OHO dotie padomi noderēja? Var arī no jaunā nika atbildēt, ja kas. 2024-03-16 21:31

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu