Optiskais kabelis TV

Vai tiešām ir tik liela atšķirība attēla kvalitātē starp optisko kabeli un parasto?

Maverick (2011-04-09 16:18)      Optiskais kabelis nodrošina DAUDZ lielāku datu pārraides ātrumu, kas ir ļoti būtiski, pārraidot lielus datu masīvus, konkrēti - video. Bez tam optiskās kabeļu sistēmas ir daudz drošākas un stabilākas, mazāk iespēju kaut kam sabojāties u.t.t. Ja ir iespēja izvēlēties - tad noteikti optisko pieslēgumu !

peksene1 (2011-04-09 18:47)      Nezinu cik ir "tik", bet atšķirība ir! Mozaīka vairs nav jāskatās! :)

Artiins (2011-04-09 20:09)      Kāda jēga no optiskā kabeļa parametriem, ja mūsu gigants LATTELEKOM ar savu darbību spēj sačakarēt pilnīgi visu! Tagad ir virszemes TV, interaktīvā TV, bet skatoties uz Lattelekom darbošanos šajā lauciņā, mani pārņem nostaļģija pēc parastās pazemes TV, kāda bija padomju laikā! Tad protams arī bija virszemes TV, tikai ar tādu atšķirību, ka tā nebija digitālā formā.
Kad Lattelekomam beigsies monopols, ceru, ka atradīsies cits operators, kas mācēs savest kārtībā serverus, kodēšanas- dekodēšanas sistēmas un tiešām optiskās līnijas pierādīs savas prieksrocības.Kamēr Lattelekoms ir pie teikšanas- kvalitāte būs sliktāka nekā analogai.Tik kvadrātiņi, kvadrātiņi, bildes bremzēšana, skaņas un attēla nesavietojamība laikā un citas LATTELEKOMAM raksturīgais brāķis!

KraaKraa (2011-04-09 20:19)      Artiins

A man jautājums TV antenu esi mēģinājis paregulēt? :D 99% grib ar 40 gadīgu antenu skatīties TV un raud, ka lielais baisais monopolists vainīgs kaut gan pašiem rokas no pakaļgala aug un nevar elementāras darbības veikt :D

Maverick (2011-04-09 21:27)      Būtībā jua Lattelekomam uz datu pārraidi nekāds monopols nav, ja gribi (un spēj) pats vilkt savus optiskos kabeļus - karogs zobos un uz priekšu ! :)
Varu pateikt tikai to, ka Lattelekoma piekoptā tehniskā politika ir visnotaļ pareiza un es viņu vietā rīkotos līdzīgi. Bet tas, ka nav veselīgas konkurences - tā jau nav viņu problēma :)

av2 (2011-04-10 09:09)      Ja kas , arii 40 gadiiga antennaa, ja ir pareizi uzstaadiitaa, kabelis svaigs, viss salodeets , kaa naakaas, raada perfekti digitaalo signaalu, jo tie passi radiovillni jau vien ir, gandriiz taas passas frekvences.JO senajos laikos vajadzeeja antenas ar labu pastiprinaajuma koificientu, ja dziivoji pataalaak no tornna. Nu un salikaam (sabuuveejaam passi) tad lloti labas antenas tad.Tagad digitalais raada vienkaarssi perfekti.

poker (2014-03-05 12:21)      >> Artiins

Starp citu, pirms dažiem mēnešiem valsts organizēja konkursu par virszemes apraidi. Uz to pieteicās tikai viens pretendents - tevis piesauktais "ļaunais monopolists" Lattelecom. Neviens cits šajā valstī nav gatavs veikt milzīgas investīcijas un organizēt virszemes apraidi. Drošvien tā pat būs arī pēc cik tur gadiem, kad beigsies šī brīža līguma termiņš.
Tā ka, es vien regulēt savu antenu!

quimera (2014-03-06 13:26)      Jā vēlies skatīties HD tv,kur nekas neraustās,tad pērc tikai un vienīgi Sat tv!
Sat,parbaudītas stabīlas tehnoloģijaas!

Video,caur i netu,nekad nebūs bez bremzeem! Nets vienmer ik pa laikam noraustaas! Līdz ar to arī tv signaals pazuud..

Man kopš 90 tajiem,staav sat tv. Mainaas aparatura,bet nekad neraustas neviens kanaals! Ja škīvis ir noreguleets pareizi

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu