Kur pirkt sadzīves tehniku ar vizuāliem defektiem?

Kur Rīgā, centrā var iegādāties sadzīves tehniku (ledusskapji un tml) ar defektiem?

Palomino    1 Ja nekļūdos, tad tādu sadzīves tehniku tirgo "Verners DE". Adresi lai Googles tante pasaka, jo veikali ir vairāki.

Indonezija  3 3 Tāds veikals ir Bauskas ielā 16,...ja vēl ir:)

kautkas    2 nu ja - Verners laikam buus labaakaa izveele :)

Skaidrite_Leeninna      Salīdzinot cenas, Vernerā cenas nav lētākas kā jebkurā citā sadz.tehnikas veikalā. Tad labāk vēl pēdējo dienu pirms remonta izmantot veikala 220 piedāvājumu.

Kails  1 2 Jau daudzus gadus iepērkos VDE, Rāmuļu ielā 3, Rīgā...

aluxx    2 Verners Ganību dambī, jābrauc iekšā caur mēbeļu kombināta veco caurlaidi, pāri tramvaja sliedēm, līdz galam un pa kreisi.
cik atceros, tad cenas bij smieklīgi mazas un daudzām lietām skrāpējumi bij pret sienu.

picolo1964    3 Nu veel ir Ganību dambī Pie trolejbusu parka, BigBens, ar precēm no Anglijas.Bet, atcerieties, neviens ārzemēs neiepakotu lielo sadzīves tehniku apkārt nevadā, tāpēc teksti, ka šī ir "jauna" sadzīves tehnika ar vizuāliem defektiem ir pilnīgs bullshits.Tā ir tehnika, kas ir bijusi lietošanā pavisam īsu briidi un sabojājusies. Tāpēc tā protams bez iepakojuma (jo tur neeksiste prasība visu garantijas laiku kaut kur glabāt preces iepakojumu) tiek atgriezta veikalam, un tas savukart to nodod utilizācijai. tur arī šie defekti rodās, jo neviens tur ar šīm precēm iipsahi necackaajaas. No utilizācijas tiek atlasītas preces, kuras ir iespējams sataisīt un pa lēto notirgotas šādiem Vernera tipa uznjemumiem. Vislabaak šīs lietas var redzēt ledusskapjiem, praktski visiem ir pielodēti freona uzpildes ventiļi un noglushiitas kameras durvju apsildes kontūras.Protams, ir arī preces ar neveiksmīgas transpoteeshanas, iekraušanas un izkraušanas sekām, bet tas izteiktā mazākumā.

erina_erina    1 Vecmiilgraavii pretii RIMI pastaa 2.staavaa.

Alex_Jones    1 Pretī T/C "Dole" ir veikals .. norm. izvēle un cenas ok.

barbarosa9    1 Uz Avotu un Tallinas ielas stuura.
Super ledusskapi nopirku, ietaipiiju vismaz 80ls.

Feks      Es turpat nopirku lielo televizoru. Kalpo jau ceturto gadu. Saskrāpēta bija korpusa aizmugure.

Vaukskis    1 Bruņinieku ielā ir tāds sadzīves tehnikas ar defektiem veikals starp A.Čaka un Avotu ielu (tuvāk pirmajai), ja skatās no Čaka ielas puses, tad pa kreisi. Tur ir ledusskapji, televizori un vēl šis tas.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu