Apkaļķojies sildelements boilerim?

JAu gadu lietoju ūdenssildītāju- boileri 50l. Pēdējā laikā bieži ieslēdzas nemaz nelietojot. Vai tas nozīmē, ka apkaļķojies sildelements? Vai iespējams to nomainīt vai atkaļķot? Ūdens filtra man nav.

aluxx      filtrs ķer tikai vardes, kaļķim un dzelzim vajag ķīmisko filtru (ka veļasmašīnai, trauku mašīnai ar kristaliņiem vai ķimiski piesūcinātu filtra elementu), bet tad ūdens ir dzerams tikai pirmo reizi, pēc tam bēres....

Ezjule      Jānomaina sildelements, jāiztīra pats boileris, jāuzliek jauni filtri un dzīvē atkal būs jauka

riks      ja apkaļķojies, ar skābi!

JurisK      Ja pareizi pateici - biezhi iesleedzaas, tad taa nav sildelementa vaina. Ja ilgi staav iesleedzies, tad jaa. Vai nu siltumizolaacija slikta(samitrusi), kas gan diezgan neticami, vai automaatika nepareizi darbojaas - maza atstarpe starp min un max temperatuuraam. Varbuut kaut kur tek siltaa uudens kraans?

vgy7      Boilers pilnā darba kārtībā bez ūdens ņemšanas, sasniedzis ieregulēto temperatūru, nedrīkst atkārtoti ieslēgties vismaz 24 stundas/ja nav bojāta siltumizolācija, tad atdzišana -2,5 grādi diennaktī.
Visticamāk ka problēmas ar pretvārstu vai sistēmas spiediena svārstībām

JurisK      Meegjini pagriezt nedaudz lielaaku temperatuuru. Pretvaarsts tas nav, kas pil. Pretvaarstam vajadzeetu buut caurulee, pa kuru pienaak aukstais uudens. Ja taa kaadu pusmetru no boilera ir manaami silta, tad jaanomaina pretvaarsts.

Palomino      A palasīt lietošanas instrukciju? Tur taču vajadzētu būt kaut kādai info par sildelementa nomaiņas termiņiem un arī listei ar aprakstiem par biežāk sastopamajām likstām.

oHo      Tas kas pil ir drošības vārsts un tas nozīmē, ka pēc uzsilšanas spiediens sistēmā ir pārāk augsts (lai spečuki pielabo cik tieši). Labi tas, manuprāt, nav, pastāv daudz lielāka iespēja plīst kādai caurulei. Es šo mājās risināju pieslēdzot karstā ūdens sistēmai 8L izplešanās trauku - i spiediens palika vienmērīgs, i vārsts nepil.

delltevis      vajag atskrūvēt un iztīrīt boileri un viss būs okey :))izplešanās trauku liek starp vārstu un boileri uz aukstā ūdens ievadu :))

sandra43      Elektribu ed ka nelabais, jaiztira atri. 2010-01-19

Peleks      izņem, iztīri un liec atpakaļ, pie kam ik pa brīdim šams tāpat slēgsies iekšā, jo ūdens tomēr dziest, lai kāda izolācija nebūtu virsū. 2020-02-09 20:40

Viktors1972      ...ja nav cita iemesla,kur ūdenim zaudēt siltumu,tadtermostats darbojas neadekvāti vai nemaz nedarbojas-tāpēc pārspiediens,elektrības patēriņš un pilēšana. 2020-02-20 23:17

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu